001 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -32 | HAMZA DŽINOVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 2:1 | MUAMER DEDIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
002 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -37 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 3:0 | MIRSAD HASIĆ (KBS Borac Jelah) |
003 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -32 | HAMZA DŽINOVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 3:0 | ILIJA PEROVIĆ (Kik boks klub "Lovćen") |
004 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -37 | VIKTOR MILIĆ (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
PTF 1:2 | TEO GRGIĆ (2002 - Odzak) |
005 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -42 | TARIK OKERIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 2:1 | SANJIN HRNJICA (KBS Ljutoc Orasac) |
006 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -47 | BORISZ VISZKET (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 1:2 | DINO RUŽNIĆ ("Tigar" CAZIN) |
007 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -47 | HORVATH GYULA (Esztergomi KBSE) |
PTF 0:3 | MUHAMED DŽINOVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
008 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -42 | TARIK OKERIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | IVAN PETKOVIĆ (Velež Nevesinje) |
009 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -47 | DINO RUŽNIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 1:2 | MUHAMED DŽINOVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
010 | 1/4 | LC - Older cadets (male) -52 | MAGYAR SZABOLCS (Esztergomi KBSE) |
PTF 0:3 | MUHAMED DŽINOVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
011 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -52 | DOMINIK BOROK (Esztergomi KBSE) |
- 3:0 | DENIS PRELOG (KBK Power kick Murska Sobota) |
012 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -52 | MUHAMED DŽINOVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 3:0 | BOTOND LACZKOVICS (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
013 | 1/4 | LC - Older cadets (male) -57 | BENCE KAJTÁR (Esztergomi KBSE) |
PTF 3:0 | RIJAD OKERIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
014 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -52 | MUHAMED DŽINOVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 2:1 | DOMINIK BOROK (Esztergomi KBSE) |
015 | 1/4 | LC - Older cadets (male) -57 | ÁKOS BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | IVAN JUKIĆ (GOLDEN GLORY LIVNO) |
016 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -57 | BENCE KAJTÁR (Esztergomi KBSE) |
PTF 3:0 | RAYMUND BALI (Nyergesujfalu SE) |
017 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -57 | ÁKOS BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 0:3 | IBRAHIM NADAREVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
018 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -63 | NUSMIR HAJRIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 1:2 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
019 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -63 | BENCE DEBRE (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
PTF 3:0 | ADNAN DEDIC (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
020 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -57 | BENCE KAJTÁR (Esztergomi KBSE) |
PTF 3:0 | IBRAHIM NADAREVIĆ ("Tigar" CAZIN) |
021 | 1/2 | LC - Older cadets (male) -69 | MARIO JELOVIC (Kickboxing klub BITLIS) |
PTF 0:3 | MEHMED ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
022 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -63 | ALDIN DŽANIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 0:3 | BENCE DEBRE (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
023 | 1/1 | LC - Older cadets (male) -69 | MEHMED ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
AB 0:3 | DOMINIK BEDNANICS (Controll SportClub Szombathely) |
024 | 1/2 | LC - Older cadets (male) +69 | ELMIR AVDIC (Kbv Flek Tom Cat) |
PTF 0:3 | VIKTOR VÍGVÁRY (Esztergomi KBSE) |
025 | 1/2 | LC - Older cadets (female) -42 | ADNA JUSIĆ (KBV "Vitez" B.Krupa) |
PTF 0:3 | NURHANA FAZLIC (ATUS Gratkorn) |
026 | 1/1 | LC - Older cadets (male) +69 | VIKTOR VÍGVÁRY (Esztergomi KBSE) |
AB 3:0 | ALEN BRATINŠČAK (KBV Ormož) |
027 | 1/1 | LC - Older cadets (female) -42 | NURHANA FAZLIC (ATUS Gratkorn) |
PTF 3:0 | DÓRA BALAJTHY (BEREMEND SPORT KFT) |
028 | 1/1 | LC - Older cadets (female) -46 | ZORANA NIKOLIC (KBS "Spartanac" Zitiste) |
PTF 2:1 | ADNA JUSIĆ (KBV "Vitez" B.Krupa) |
029 | 1/2 | LC - Older cadets (female) -60 | MARINA LONČAR (IMOTSKI) |
- | VIKTORIJA VARADINOVA (WAKO MACEDONIA) |
030 | 1/1 | LC - Older cadets (female) -65 | ALEKSANDRA RAPAIC (KBS "Spartanac" Zitiste) |
- 3:0 | LEA BERKE (KBK Power kick Murska Sobota) |
031 | 1/1 | LC - Older cadets (female) -60 | VIKTORIJA VARADINOVA (WAKO MACEDONIA) |
PTF 3:0 | NAIDA MUHIĆ ("ZINO" ) |
032 | 1/4 | LC - Juniors (male) -57 | ANES BRULIC (Sandzak Warriors Novi Pazar) |
PTF 0:3 | ISMAIL HAMULIĆ ("Tigar" CAZIN) |
033 | 1/2 | LC - Juniors (male) -57 | KRISZTOFER SZÁSZ (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | ALEXANDER DIDENKÓ (Nyergesujfalu SE) |
034 | 1/2 | LC - Juniors (male) -57 | ISMAIL HAMULIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 3:0 | PATRIK GRÜNCZEISZ (Controll SportClub Szombathely) |
035 | 1/4 | LC - Juniors (male) -63 | MILÀN HABDA (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 1:2 | PATRIK ČAUŠ (IVANIĆ GRAD) |
036 | 1/1 | LC - Juniors (male) -57 | ISMAIL HAMULIĆ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 2:1 | KRISZTOFER SZÁSZ (Controll SportClub Szombathely) |
037 | 1/4 | LC - Juniors (male) -63 | MERIM KARABEGOVIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 0:3 | ADAM HERCOG (OMEGA) |
038 | 1/4 | LC - Juniors (male) -63 | HUSEJN KAROVIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
PTF 0:3 | TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA) |
039 | 1/2 | LC - Juniors (male) -63 | PATRIK ČAUŠ (IVANIĆ GRAD) |
PTF 3:0 | ADAM HERCOG (OMEGA) |
040 | 1/2 | LC - Juniors (male) -63 | TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA) |
PTF 3:0 | ADNAN HALILOVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
041 | 1/4 | LC - Juniors (male) -69 | BAJRO ĐULIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 0:3 | BALÁZS TAR (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
042 | 1/1 | LC - Juniors (male) -63 | PATRIK ČAUŠ (IVANIĆ GRAD) |
PTF 2:1 | TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA) |
043 | 1/4 | LC - Juniors (male) -69 | ELDAR HALILOVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 0:3 | DÁNIEL HEGYESI (Esztergomi KBSE) |
044 | 1/4 | LC - Juniors (male) -69 | ARMIN ALKAZ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
AB 0:3 | MARTIN HAMMER (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
045 | 1/4 | LC - Juniors (male) -69 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | ADIS BEĆOVIĆ (KBV Tornado Sarajevo) |
046 | 1/2 | LC - Juniors (male) -69 | BALÁZS TAR (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
PTF 3:0 | DÁNIEL HEGYESI (Esztergomi KBSE) |
047 | 1/2 | LC - Juniors (male) -69 | MARTIN HAMMER (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
PTF 3:0 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
048 | 1/4 | LC - Juniors (male) -74 | BALÁZS TAR (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
AB 3:0 | EDNAN AGIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
049 | 1/1 | LC - Juniors (male) -69 | BALÁZS TAR (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
PTF 0:3 | MARTIN HAMMER (KiralyTeam Pointfigthing Academy) |
050 | 1/4 | LC - Juniors (male) -74 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 2:1 | NERMIN KEREŠ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
051 | 1/2 | LC - Juniors (male) -74 | BALÁZS TAR (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
AB 3:0 | ABDULAH SARAJLIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
052 | 1/2 | LC - Juniors (male) -74 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | MURIZ HADŽIKADUNIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
053 | 1/2 | LC - Juniors (male) -79 | BLASHKO PETKOVSKI (WAKO MACEDONIA) |
- 3:0 | MARTIN ŠPILAK (KBK Power kick Murska Sobota) |
054 | 1/1 | LC - Juniors (male) -74 | BALÁZS TAR (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
PTF 3:0 | ÁDÁM BOLFÁN (Controll SportClub Szombathely) |
055 | 1/1 | LC - Juniors (male) -79 | BLASHKO PETKOVSKI (WAKO MACEDONIA) |
PTF 0:3 | EMANUEL SZMOLEK (Controll SportClub Szombathely) |
056 | 1/1 | LC - Juniors (male) +94 | BENJAMIN BRATINŠČAK (KBV Ormož) |
AB 0:3 | AHMED KADIĆ (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
057 | 1/2 | LC - Juniors (female) -55 | PETRA VANCSIK (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 0:3 | GRACIA MARIĆ (KUTINA) |
058 | 1/2 | LC - Juniors (female) -65 | TEODORA MIČIĆ (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
PTF 3:0 | EMINA FERIZOVIĆ ("ZINO" ) |
059 | 1/2 | LC - Juniors (female) -65 | MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBK Power kick Murska Sobota) |
- 0:3 | RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA) |
060 | 1/1 | LC - Juniors (female) -55 | GRACIA MARIĆ (KUTINA) |
PTF 3:0 | KLAUDIA KOVÁCS (BEREMEND SPORT KFT) |
061 | 1/1 | LC - Juniors (female) -65 | TEODORA MIČIĆ (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
PTF 0:3 | RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA) |
062 | 1/1 | LC - Seniors (male) -63 | AMAR NUROVIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 0:3 | KRISZTOFER SZÁSZ (Controll SportClub Szombathely) |
063 | 1/1 | LC - Seniors (male) -69 | IBRAHIM GVERIĆ ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | BALÁZS TAR (Zrinyi Miklos Kick-box Akademia) |
064 | 1/2 | LC - Seniors (male) -74 | MATEJ ŠIŠKO (GOLDEN GLORY LIVNO) |
AB 3:0 | ZOLTÁN CSORDÁS (BEREMEND SPORT KFT) |
065 | 1/1 | LC - Seniors (male) -79 | DŽENAN ALIBALIĆ (KBS Borac Jelah) |
AB 3:0 | DURSUM HASANIC (KBK "Galaja" Sanski Most) |
066 | 1/1 | LC - Seniors (male) -74 | MATEJ ŠIŠKO (GOLDEN GLORY LIVNO) |
PTF 2:1 | ŠEHERZAD ZULIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
067 | 1/1 | LC - Seniors (male) -89 | EDIN VUČELJ ("Tigar" CAZIN) |
PTF 1:2 | AJDIN SALCIN (KBV Tornado Sarajevo) |
068 | 1/2 | LC - Seniors (male) -94 | FRANJO ČUPIĆ (CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ) |
PTF 1:2 | RAMIZ HOŠIĆ ("ZINO" ) |
068A | 1/2 | LC - Seniors (male) -94 | RAMIZ SEHOVIC (KBV Tornado Sarajevo) |
PTF 2:1 | JASMIN HAMZIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
069 | 1/1 | LC - Seniors (female) -55 | GRACIA MARIĆ (KUTINA) |
PTF 3:0 | SAMRA MRŠO (KBV "TAEKYON" SARAJEVO) |
070 | 1/1 | LC - Seniors (male) -94 | RAMIZ HOŠIĆ ("ZINO" ) |
AB 0:3 | RAMIZ SEHOVIC (KBV Tornado Sarajevo) |
071 | 1/1 | LC - Veterans (male) -84 | SÀNDOR FERENC BÀRDOSI (Controll SportClub Szombathely) |
PTF 3:0 | PATRIK BALI (Nyergesujfalu SE) |
072 | 1/1 | LC - Veterans (male) -94 | ISTVÁN TÓTH (BEREMEND SPORT KFT) |
PTF 3:0 | BALAJTHY ZOLTÁN (BEREMEND SPORT KFT) |