kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniors (male) -54
LK - Juniors (male) -57
LK - Juniors (male) -60
LK - Juniors (male) -63,5
LK - Juniors (male) -67
LK - Juniors (male) -71
LK - Juniors (male) -75
LK - Juniors (male) -81
LK - Juniors (male) -91
LK - Juniors (male) -54
RING033
82
0
LARION NAGY (H-2500)
168
3
SIMO JOSIPOVIĆ (888)
Medalists
1. SIMO JOSIPOVIĆ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
2. LARION NAGY, Esztergomi KBSE
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -57
RING034
309
3
DAVID LUKOVAC (KBK"081)
182
0
ZAN SIVEC (SANDE T)
Medalists
1. DAVID LUKOVAC, KBK"081" PODGORICA
2. ZAN SIVEC, KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -60
RING035
638
0
ALMIN HODZIC (CATT)
114
3
DANYIL KAZANTSEV (WAKOUKR)
Medalists
1. DANYIL KAZANTSEV, WAKO Ukraine
2. ALMIN HODZIC, Kbv Flek Tom Cat
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -63,5
RING036
499
0
VANJA DUJIN (KBV)
227
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. VANJA DUJIN, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -67
RING012
216
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
618
3
ENID SPAGO (BALKAAN)
376
RAMADANI HADIS (MKD)
RING047
618
0
ENID SPAGO (BALKAAN)
376
3
RAMADANI HADIS (MKD)
Medalists
1. RAMADANI HADIS, WAKO MACEDONIA
2. ENID SPAGO, KBS Balkan Konjic
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
3. ----
LK - Juniors (male) -71
RING037
549
3
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
312
0
MURAT NOVALIĆ (WIZARD )
Medalists
1. ERMIN IMŠIROVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. MURAT NOVALIĆ, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ----
3. ----
LK - Juniors (male) -75
RING013
335
3
MANOJLO ĐURIĆ (KBS)
644
0
TARIK ALIBEGOVIC (CATT)
527
MIODRAG SLAVISA (WINERR)
RING048
335
0
MANOJLO ĐURIĆ (KBS)
527
3
MIODRAG SLAVISA (WINERR)
Medalists
1. MIODRAG SLAVISA, KBS Winer Prijedor
2. MANOJLO ĐURIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. TARIK ALIBEGOVIC, Kbv Flek Tom Cat
3. ----
LK - Juniors (male) -81
RING014
665
3
OLEKSANDR PAVLIUK (WAKOUKR)
328
0
AMAR ABDIĆ (FBH)
395
ELVIS BOROVČEVIĆ (KFWSC)
RING049
665
3
OLEKSANDR PAVLIUK (WAKOUKR)
395
0
ELVIS BOROVČEVIĆ (KFWSC)
Medalists
1. OLEKSANDR PAVLIUK, WAKO Ukraine
2. ELVIS BOROVČEVIĆ, KFWSC
3. AMAR ABDIĆ, FAVORIT BH
3. ----
LK - Juniors (male) -91
RING015
525
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
598
0
HARIS ZJAKIĆ (BIHAC)
RING016
540
0
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
448
3
MIRZA PRAMENKOVIC (111!!!!)
RING050
525
1
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
448
2
MIRZA PRAMENKOVIC (111!!!!)
Medalists
1. MIRZA PRAMENKOVIC, KBK " Golden Fighters" Iliđža
2. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ENSAR KOŽO, Isak-Ze
3. HARIS ZJAKIĆ, "ZINO"