kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniors (female) -55
KL - Juniors (female) -60
KL - Juniors (female) -65
KL - Juniors (female) -55
4075
202
3
PETRA VANCSIK (CONTROL)
662
0
AMIRA KUNALIĆ (PREDOB)
4076
409
0
ANAMARIJA RADMAN (STEELA)
603
3
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAC)
4079
202
0
PETRA VANCSIK (CONTROL)
603
3
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAC)
Medalists
1. ŠEJLA ORAŠČANIN, "ZINO"
2. PETRA VANCSIK, Controll SportClub Szombathely
3. ANAMARIJA RADMAN, Kickboxing klub BITLIS
3. AMIRA KUNALIĆ, PREDATOR DOBOJ
KL - Juniors (female) -60
4077
612
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
59
0
ALEKSANDRA SPASESKI (SEVNICA)
4078
372
2
SOFIJANA MARKOVSKA (MKD)
60
1
TEJA CESAR (SEVNICA)
4080
612
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
372
0
SOFIJANA MARKOVSKA (MKD)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. SOFIJANA MARKOVSKA, WAKO MACEDONIA
3. ALEKSANDRA SPASESKI, KBV SEVNICA
3. TEJA CESAR, KBV SEVNICA
KL - Juniors (female) -65
4081
661
0
NOVKA ČOPRKA (MARIJAN)
472
3
NEJRA RAHMANOVIĆ (ĐERZELZ)
Medalists
1. NEJRA RAHMANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. NOVKA ČOPRKA, Klub borilačkih sportova "Rudar"
3. ----
3. ----