kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older cadets (male) -32
LC - Older cadets (male) -37
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -32
3001
462
2
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
248
1
MUAMER DEDIĆ (CBS)
671
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
3003
462
3
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
671
0
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
Osvajači medalja
1. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ILIJA PEROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. MUAMER DEDIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----
LC - Older cadets (male) -37
3002
390
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
521
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
533
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3004
390
1
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
533
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. VIKTOR MILIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Older cadets (male) -42
3005
567
2
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
361
1
SANJIN HRNJICA (LJUTOCH)
73
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
3008
567
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
73
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
Osvajači medalja
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SANJIN HRNJICA, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Older cadets (male) -47
3006
191
1
BORISZ VISZKET (CONTROL)
451
2
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
3007
251
0
HORVATH GYULA (H-2500)
455
3
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
3009
451
1
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
455
2
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. MUHAMED DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. HORVATH GYULA, Esztergomi KBSE
3. BORISZ VISZKET, Controll SportClub Szombathely
LC - Older cadets (male) -52
3010
85
0
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
610
3
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
104
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
80
DOMINIK BOROK (H-2500)
627
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
3012
610
3
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
104
0
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
3011
80
3
DOMINIK BOROK (H-2500)
627
0
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
3014
610
2
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
80
1
DOMINIK BOROK (H-2500)
Osvajači medalja
1. MUHAMED DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DOMINIK BOROK, Esztergomi KBSE
3. BOTOND LACZKOVICS, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
3. DENIS PRELOG, KBK Power kick Murska Sobota
LC - Older cadets (male) -57
3013
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
569
0
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
111
RAYMUND BALI (NY SE)
3015
187
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
653
0
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
453
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
3016
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
111
0
RAYMUND BALI (NY SE)
3017
187
0
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
453
3
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
3020
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
453
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. BENCE KAJTÁR, Esztergomi KBSE
2. IBRAHIM NADAREVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. RAYMUND BALI, Nyergesujfalu SE
3. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Older cadets (male) -63
3018
529
1
NUSMIR HAJRIĆ (BORAC)
535
2
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3019
102
3
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
2
0
ADNAN DEDIC (CBS)
3022
535
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
102
3
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
Osvajači medalja
1. BENCE DEBRE, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
2. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. ADNAN DEDIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. NUSMIR HAJRIĆ, KBS Borac Jelah
LC - Older cadets (male) -69
3021
410
0
MARIO JELOVIC (STEELA)
528
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
221
DOMINIK BEDNANICS (CONTROL)
3023
528
0
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
221
3
DOMINIK BEDNANICS (CONTROL)
Osvajači medalja
1. DOMINIK BEDNANICS, Controll SportClub Szombathely
2. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. MARIO JELOVIC, Kickboxing klub BITLIS
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
3024
641
0
ELMIR AVDIC (CATT)
89
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
637
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
3026
89
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
637
0
ALEN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. ALEN BRATINŠČAK, KBV Ormož
3. ELMIR AVDIC, Kbv Flek Tom Cat
3. ----