kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
BALKAN OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
Balkan
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center borilnih sportov
ČAGO
FAVORIT BH
Frenki Ključ
Göteborg Kickboxing club
HUETTER
Ilidža Sarajevo
INTER
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK DESPOT PRNJAVOR
KBK DRAZENKO NINIC
KBK Murska Sobota
KBK SANICA
Kbk Tuzlic Breza
Kbk Wizard Hadzici
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Konstriktor Hajduk Akademac
KBS LJUTOC ORASAC
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
Kbs Storm Gym Gracanica
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
Kick box IGMA Foča
KICKBOXING CLUB PRIJEDOR
Kickboxing klub BITLIS
KICKBOXING TEAM ALBANIJA
KICKBOXING TEAM LITHUANIA
KICKBOXING TEAM MONTENEGRO
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik Boks Klub BAR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KTE Esbjerg Danska
KUNG FU CENTAR ZMAJ
KUTINA
Legija Maribor
MASARU TEAM BULGARIA
OYAMA Rzeszów
PATRIOT
PTUJ
SERBIA
Skill Gym Tuzla
SUŠAK
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TOMISLAV GYM
Turkish Kickboxing Federation
Velež Nevesinje
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -25
PF - Girls -28
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (female) -28
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Boys -32
1012
233
5
MARTIN IVANOV (RADULOV)
640
6
BOJAN BEUKOVIĆ (KCBK)
1014
215
4
DENIS PETROV (RADULOV)
28
5
BALINT NAGY (YOKO SE)
1015
159
7
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
439
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
155
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1016
640
5
BOJAN BEUKOVIĆ (KCBK)
28
3
BALINT NAGY (YOKO SE)
1017
159
2
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
155
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1019
640
0
BOJAN BEUKOVIĆ (KCBK)
155
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
Osvajači medalja
1. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. BOJAN BEUKOVIĆ, KUTINA
3. SVETOSLAV ANDREEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. BALINT NAGY, Yoko Kick-box Team
PF - Boys +32
1018
223
3
EDI HALILI (RADULOV)
515
5
TILEN REPINA (PTUJ)
1020
441
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
428
0
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1021
156
2
NIKOLAI PETROV (MASARU)
412
0
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1022
182
2
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
32
4
ERIK LAZAR (YOKO SE)
1023
153
4
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
430
0
PATRIK PEJIĆ (BIHAC)
1024
184
2
GABRIJEL MARAS (SUŠAK)
33
3
PATRIK KISS (YOKO SE)
1025
402
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
434
5
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
1026
513
0
ANEJ PIVEC (PTUJ)
29
0
BALINT NAGY (YOKO SE)
1027
515
3
TILEN REPINA (PTUJ)
441
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1028
156
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
32
1
ERIK LAZAR (YOKO SE)
1029
153
8
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
33
3
PATRIK KISS (YOKO SE)
1030
434
1
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
513
2
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1031
515
7
TILEN REPINA (PTUJ)
156
6
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1032
153
3
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
513
2
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1034
515
7
TILEN REPINA (PTUJ)
153
5
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. MARTIN GOSPODINOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. ANEJ PIVEC, PTUJ
PF - Girls -25
1033
473
0
BELKISA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
30
6
INEZ BARDOS (YOKO SE)
Osvajači medalja
1. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team
2. BELKISA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Girls -28
1035
31
6
INEZ BARDOS (YOKO SE)
447
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
2007
243
1
PATRIK KISS (YOKO SE)
140
11
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
229
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
163
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
185
GABRIJEL MARAS (SUŠAK)
2009
242
3
ERIK LAZAR (YOKO SE)
514
8
ANEJ PIVEC (PTUJ)
236
METODI PANDUROV (RADULOV)
154
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
186
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
2010
140
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
229
2
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
2011
163
10
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
185
0
GABRIJEL MARAS (SUŠAK)
2012
514
2
ANEJ PIVEC (PTUJ)
236
1
METODI PANDUROV (RADULOV)
2013
154
6
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
186
0
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
2014
229
7
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
163
1
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
2015
514
6
ANEJ PIVEC (PTUJ)
154
1
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
2017
229
2
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
514
0
ANEJ PIVEC (PTUJ)
Osvajači medalja
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. ANEJ PIVEC, PTUJ
3. VALENTIN ALEXIEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARTIN GOSPODINOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Younger cadets (female) -28
2026
188
6
NIKOLINA DEVČIĆ (SUŠAK)
244
3
INEZ BARDOS (YOKO SE)
448
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
2028
188
6
NIKOLINA DEVČIĆ (SUŠAK)
448
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA DEVČIĆ, SUŠAK
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
2030
205
0
ELENA GOSPODINOVA (MASARU)
46
7
NURHANA FAZLIC (BOXER)
128
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
2032
46
7
NURHANA FAZLIC (BOXER)
128
0
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIC, ATUS Gratkorn
2. KATRIN HAIDER, Yoko Kick-box Team
3. ELENA GOSPODINOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
2031
129
0
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
47
7
NURHANA FAZLIC (BOXER)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIC, ATUS Gratkorn
2. KATRIN HAIDER, Yoko Kick-box Team
3. ----
3. ----