kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
BALKAN OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
Balkan
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center borilnih sportov
ČAGO
FAVORIT BH
Frenki Ključ
Göteborg Kickboxing club
HUETTER
Ilidža Sarajevo
INTER
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK DESPOT PRNJAVOR
KBK DRAZENKO NINIC
KBK Murska Sobota
KBK SANICA
Kbk Tuzlic Breza
Kbk Wizard Hadzici
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Konstriktor Hajduk Akademac
KBS LJUTOC ORASAC
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
Kbs Storm Gym Gracanica
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
Kick box IGMA Foča
KICKBOXING CLUB PRIJEDOR
Kickboxing klub BITLIS
KICKBOXING TEAM ALBANIJA
KICKBOXING TEAM LITHUANIA
KICKBOXING TEAM MONTENEGRO
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik Boks Klub BAR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KTE Esbjerg Danska
KUNG FU CENTAR ZMAJ
KUTINA
Legija Maribor
MASARU TEAM BULGARIA
OYAMA Rzeszów
PATRIOT
PTUJ
SERBIA
Skill Gym Tuzla
SUŠAK
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TOMISLAV GYM
Turkish Kickboxing Federation
Velež Nevesinje
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys -22
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -32
PF - Girls +32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -69
PF - Seniors (male) -63
PF - Younger cadets (male) -32
1045
562
6
SANDI DZAIĆ (ORASAC)
240
0
NIKOLAY ANDONLV (RADULOV)
166
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
440
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
161
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1047
387
1
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
227
6
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
157
NIKOLAI PETROV (MASARU)
414
MARKO POPOVIĆ (TIGAR)
171
PETAR AVRAMOV (MASARU)
1048
562
2
SANDI DZAIĆ (ORASAC)
166
10
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
1049
440
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
161
15
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1050
227
6
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
157
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1051
414
0
MARKO POPOVIĆ (TIGAR)
171
6
PETAR AVRAMOV (MASARU)
1052
166
2
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
161
6
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1053
227
6
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
171
0
PETAR AVRAMOV (MASARU)
1054
161
4
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
227
10
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETAR AVRAMOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. VIKTOR GROZDANOV, MASARU TEAM BULGARIA