kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
BALKAN OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
Balkan
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center borilnih sportov
ČAGO
FAVORIT BH
Frenki Ključ
Göteborg Kickboxing club
HUETTER
Ilidža Sarajevo
INTER
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK DESPOT PRNJAVOR
KBK DRAZENKO NINIC
KBK Murska Sobota
KBK SANICA
Kbk Tuzlic Breza
Kbk Wizard Hadzici
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Konstriktor Hajduk Akademac
KBS LJUTOC ORASAC
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
Kbs Storm Gym Gracanica
KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
Kick box IGMA Foča
KICKBOXING CLUB PRIJEDOR
Kickboxing klub BITLIS
KICKBOXING TEAM ALBANIJA
KICKBOXING TEAM LITHUANIA
KICKBOXING TEAM MONTENEGRO
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik Boks Klub BAR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KRAPINA
KTB Krško
KTE Esbjerg Danska
KUNG FU CENTAR ZMAJ
KUTINA
Legija Maribor
MASARU TEAM BULGARIA
OYAMA Rzeszów
PATRIOT
PTUJ
SERBIA
Skill Gym Tuzla
SUŠAK
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TOMISLAV GYM
Turkish Kickboxing Federation
Velež Nevesinje
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniors (female) -55
LC - Older cadets (male) -57
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (female) -50
LC - Juniors (female) -55
LC - Seniors (female) -55
PF - Juniors (female) -55
2048
526
4
NINA DUH (PTUJ)
621
1
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
Osvajači medalja
1. NINA DUH, PTUJ
2. INDIRA FAZLIC, Frenki Ključ
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
4007
194
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
607
0
NERMIN MALOVCIC (FRENKI)
55
ADNAN DEDIC (CBS)
4009
194
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
55
0
ADNAN DEDIC (CBS)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, SUŠAK
2. ADNAN DEDIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. NERMIN MALOVCIC, Frenki Ključ
3. ----
LC - Juniors (male) -57
4018
644
0
FAHRUDIN HRUSTIĆ (KALESIJ)
191
3
ADAM HERCOG (SUŠAK)
4019
605
0
ZUHDIJA EGRLIC (FRENKI)
300
3
EMIL VALKOV (INTER)
4022
191
2
ADAM HERCOG (SUŠAK)
300
1
EMIL VALKOV (INTER)
Osvajači medalja
1. ADAM HERCOG, SUŠAK
2. EMIL VALKOV, INTER
3. FAHRUDIN HRUSTIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ZUHDIJA EGRLIC, Frenki Ključ
LC - Juniors (female) -50
4029
609
0
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
633
3
GRACIA MARIC (KCBK)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIC, KUTINA
2. INDIRA FAZLIC, Frenki Ključ
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -55
4030
604
3
SELVINA DAUTOVIĆ (CAZIN)
608
0
ERMANA MALOVCIC (FRENKI)
Osvajači medalja
1. SELVINA DAUTOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ERMANA MALOVCIC, Frenki Ključ
3. ----
3. ----
LC - Seniors (female) -55
4045
203
0
SAMRA MRŠO (TAEKYON)
610
0
ERMANA MALOVCIC (FRENKI)
4046
632
0
BAHRIJA ALIĆ (DBJ)
634
3
GRACIA MARIC (KCBK)
4048
610
0
ERMANA MALOVCIC (FRENKI)
634
3
GRACIA MARIC (KCBK)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIC, KUTINA
2. ERMANA MALOVCIC, Frenki Ključ
3. BAHRIJA ALIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. SAMRA MRŠO, KBV "TAEKYON" SARAJEVO