kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LC - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-57
2
2
6
0
6
2.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
LC-SKAD-M-47
2
2
6
0
6
3.
TILEN REPINA
PTUJ
LC-SKAD-M-69
2
2
3
0
3
4.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-SKAD-M-63
1
1
3
0
3
5.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-52
1
1
3
0
3
6.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
LC-SKAD-M+69
1
1
2
0
1
7.
MIHAEL PERIŠ
SVETI JURE, Gata
LC-SKAD-M-37
1
1
2
0
1
8.
FILIP ANDRIĆ
KING
LC-SKAD-M-42
1
1
0
0
0
9.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
LC-SKAD-M-42, LC-SKAD-M-47
2
0
0
0
-3
10.
DANIJEL VODOPIJA
FIGHTER
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
0
11.
LEON BONNO PERAČIĆ
BUDOKAI
LC-SKAD-M+69
1
0
1
0
-1
12.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
LC-SKAD-M-37
1
0
1
0
-1
13.
ALEX TERLEVIC
KING
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
14.
ANTHONY KVESIĆ
KING
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
15.
FILIP GRBAVAC
MAWASHI
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
16.
FRAN MAČEŠIĆ
TROJAN ISTRA
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
17.
LUCAS HRVATIN JUGOVAC
BUDOKAI LABIN
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
18.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
LC - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEONA BARTOLIN
NINJA
LC-SKAD-Ž-55
2
2
3
0
3
2.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-Ž-50
1
1
3
0
3
3.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
LC-SKAD-Ž-60
1
1
3
0
3
4.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
LC-SKAD-Ž-42
1
1
2
0
1
5.
LENA KUNDA
VIKTORIA
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
0
6.
EVA LEONA KOMŠIĆ
KING
LC-SKAD-Ž-42
1
0
1
0
-1
7.
DORA COTIĆ
FIGHTER
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
8.
LARA RYTZ
FIGHTER
LC-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
9.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
LC - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DAVID JOZIPOVIĆ
MAWASHI
LC-JUN-M-74, LC-JUN-M-79
2
2
6
0
6
2.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
LC-JUN-M+89
1
1
0
0
0
3.
LEON BONNO PERAČIĆ
BUDOKAI
LC-JUN-M+89
1
0
0
0
0
4.
IVAN ČUMIGAŠ
KING
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
5.
SANDY MANDEKIĆ
DRAGA
LC-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
LC - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
RAISA ALIJAGIČ
KBK Koper
LC-JUN-Ž-50
2
2
3
0
3
2.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
LC-JUN-Ž-50
1
0
0
0
0
3.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
LC-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-3
LC - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SEBASTJAN LAZAR
KBV KIT IZOLA
LC-SEN-M-74
2
2
3
0
3
2.
VILIM UREMOVIĆ
JASTREB
LC-SEN-M-79
1
1
3
0
3
3.
PATRIK KRIZMANIĆ
ADRIA GYM
LC-SEN-M-74, LC-SEN-M-79
2
0
0
0
-6
4.
MATEO MATOŠ
IMPACT
LC-SEN-M-74
1
0
0
0
0
LC - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KSENIJA BASENKO
KBV KIT IZOLA
LC-SEN-Ž-65
1
1
3
0
3
2.
LEONA MIŠLJENOVIĆ
VIKTORIA
LC-SEN-Ž-65, LC-SEN-Ž-70
2
1
3
0
0
3.
ANTONELA TOMAŠEVIĆ
DUBRAVA
LC-SEN-Ž-70
1
0
0
0
-3
LC - Stariji kadeti, LC - Starije kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
PLANET SPORT
13
1.
5
3.
18
3
1
0
1.
2.
KING
11
2.
3
5.
14
1
3
0
2.
3.
FIGHTER
1
11.
11
1.
12
1
2
1
3.
4.
BUDOKAI LABIN
8
3.
0
7.
8
1
1
0
4.
5.
MINOTAUR
8
3.
0
7.
8
1
1
0
4.
6.
VIKTORIA
4
8.
3
5.
7
0
2
1
6.
7.
VELEBIT
0
13.
6
2.
6
1
0
1
7.
8.
JASTREB
5
5.
0
7.
5
1
0
0
8.
9.
PTUJ
5
5.
0
7.
5
1
0
0
8.
10.
SVETI JURE, Gata
5
5.
0
7.
5
1
0
0
8.
11.
NINJA
0
13.
5
3.
5
1
0
0
8.
12.
BUDOKAI
3
9.
0
7.
3
0
1
0
12.
13.
MAWASHI
3
9.
0
7.
3
0
1
0
12.
14.
TROJAN ISTRA
1
11.
0
7.
1
0
0
1
14.
LC - Juniori, LC - Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
MAWASHI
10
1.
0
4.
10
2
0
0
1.
2.
JASTREB
5
2.
0
4.
5
1
0
0
2.
3.
KBK Koper
0
6.
5
1.
5
1
0
0
2.
4.
BUDOKAI
3
3.
0
4.
3
0
1
0
4.
5.
DRAGA
3
3.
0
4.
3
0
1
0
4.
6.
KING
3
3.
0
4.
3
0
1
0
4.
7.
PLANET SPORT
0
6.
3
2.
3
0
1
0
4.
8.
FIGHTER
0
6.
1
3.
1
0
0
1
8.
LC - Seniori, LC - Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KBV KIT IZOLA
5
2.
5
2.
10
2
0
0
1.
2.
VIKTORIA
0
5.
8
1.
8
1
1
0
2.
3.
ADRIA GYM
6
1.
0
4.
6
0
2
0
3.
4.
JASTREB
5
2.
0
4.
5
1
0
0
4.
5.
DUBRAVA
0
5.
3
3.
3
0
1
0
5.
6.
IMPACT
1
4.
0
4.
1
0
0
1
6.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
PLANET SPORT
13
3.
8
3.
21
3
2
0
1.
2.
KING
14
2.
3
8.
17
1
4
0
2.
3.
JASTREB
15
1.
0
10.
15
3
0
0
3.
4.
VIKTORIA
4
12.
11
2.
15
1
3
1
4.
5.
MAWASHI
13
3.
0
10.
13
2
1
0
5.
6.
FIGHTER
1
14.
12
1.
13
1
2
2
6.
7.
KBV KIT IZOLA
5
9.
5
5.
10
2
0
0
7.
8.
BUDOKAI LABIN
8
5.
0
10.
8
1
1
0
8.
9.
MINOTAUR
8
5.
0
10.
8
1
1
0
8.
10.
VELEBIT
0
17.
6
4.
6
1
0
1
10.
11.
ADRIA GYM
6
7.
0
10.
6
0
2
0
11.
12.
BUDOKAI
6
7.
0
10.
6
0
2
0
11.
13.
PTUJ
5
9.
0
10.
5
1
0
0
13.
14.
SVETI JURE, Gata
5
9.
0
10.
5
1
0
0
13.
15.
KBK Koper
0
17.
5
5.
5
1
0
0
13.
16.
NINJA
0
17.
5
5.
5
1
0
0
13.
17.
DRAGA
3
13.
0
10.
3
0
1
0
17.
18.
DUBRAVA
0
17.
3
8.
3
0
1
0
17.
19.
IMPACT
1
14.
0
10.
1
0
0
1
19.
20.
TROJAN ISTRA
1
14.
0
10.
1
0
0
1
19.