kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Djevojčice -33
PF - Djevojčice +36
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti -69
PF - Djevojčice početnice-32
2007
121
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
357
0
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
174
LILI SEŠLAR (1994PDK)
173
DANA SAMSA (KOPER)
196
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2009
121
5
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
174
0
LILI SEŠLAR (1994PDK)
2010
173
12
DANA SAMSA (KOPER)
196
2
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2012
121
2
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
173
1
DANA SAMSA (KOPER)
Osvajači medalja
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. DANA SAMSA, KBK Koper
3. LILI SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice početnice+32
2011
356
0
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
157
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
HELI ŠAVKO (BUZET)
2013
34
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2014
157
5
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
3
HELI ŠAVKO (BUZET)
2015
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2017
157
2
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
119
5
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
Osvajači medalja
1. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER
PF - Djevojčice -33
2030
68
7
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
257
1
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
2031
307
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
122
1
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2034
68
0
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
307
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. ROMANA VIDIĆ, ZEUS
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. NIKOL KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
PF - Djevojčice +36
2036
35
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
158
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2038
158
1
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
2
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
2037
318
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
3
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2040
269
6
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
8
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -42
2058
397
7
ELENA ČVEK (NINJA)
205
4
LANA NOHA (KBK MOS)
2059
385
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
125
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
2061
397
3
ELENA ČVEK (NINJA)
385
1
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ELENA ČVEK, NINJA
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. DORIS ŠULEK, PTUJ
PF - Stariji kadeti -69
3011
127
0
TILEN REPINA (PTUJ)
21
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
359
MATEO SELAR (MINOTAU)
396
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
IVANO ČELIĆ (PLANET)
191
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
25
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3013
127
6
TILEN REPINA (PTUJ)
359
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
3012
396
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
0
IVANO ČELIĆ (PLANET)
3014
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
3015
25
0
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3016
127
2
TILEN REPINA (PTUJ)
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3017
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3020
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
191
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATEJ VRANEK, KBK Koper
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
LC - Stariji kadeti -69
4014
129
0
TILEN REPINA (PTUJ)
57
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
295
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
4016
129
3
TILEN REPINA (PTUJ)
295
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
3. ----