kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -32
1074
101
2
MIHAIL KIRCHEV (RADULOV)
391
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
185
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
414
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
1076
391
2
GABRIJEL LATIN (NINJA)
9
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1077
185
0
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
414
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
1079
9
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
185
0
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. NIKO SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
PF - Mlađi kadeti -37
1078
394
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
200
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1080
142
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
103
2
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
383
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1081
361
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
187
4
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
304
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1082
200
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1083
142
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
383
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1084
361
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
304
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1085
10
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1086
200
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
142
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1087
304
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1089
200
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
304
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -42
1088
302
13
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
7
6
PIER BELARDI (LAV-MED)
1090
286
3
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
253
2
NIKO NUJIĆ (PLANET)
1091
301
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
3
0
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
61
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
1092
302
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
286
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
1093
301
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
61
0
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
1096
302
5
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
301
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
3. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
PF - Mlađi kadeti -47
1094
381
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
398
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1095
303
8
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
347
9
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1097
381
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
347
2
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
PF - Mlađi kadeti +47
1098
300
0
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
230
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1099
346
10
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
175
11
MARTIN BONACA (KOPER)
1100
165
8
IVAN KATIĆ (TGRSL)
229
6
FABIAN SERGO (PLANET)
271
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1101
230
10
IVANO ČELIĆ (PLANET)
175
2
MARTIN BONACA (KOPER)
1102
165
3
IVAN KATIĆ (TGRSL)
271
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1103
230
5
IVANO ČELIĆ (PLANET)
271
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. MARTIN BONACA, KBK Koper
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj