kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Seniori -79
LC - Seniori -74
LC - Seniorke -65
PF - Starije kadetkinje -50
3026
349
9
DORA MATIJAŠIĆ (MINOTAU)
372
5
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
3027
245
8
MARTINA GRABAR (PLANET)
88
5
NINA KRIŽAJ (KIT)
3028
140
8
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
50
12
LARA RYTZ (BUZET)
293
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3029
349
0
DORA MATIJAŠIĆ (MINOTAU)
245
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
3030
50
12
LARA RYTZ (BUZET)
293
15
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3032
245
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
293
3
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. DORA MATIJAŠIĆ, MINOTAUR
3. LARA RYTZ, FIGHTER
PF - Starije kadetkinje -55
3031
89
6
NINA KRIŽAJ (KIT)
294
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
108
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
3033
401
5
LEONA BARTOLIN (NINJA)
131
2
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
284
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
3034
89
16
NINA KRIŽAJ (KIT)
108
13
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
3035
401
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
284
0
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
3038
89
6
NINA KRIŽAJ (KIT)
401
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. NINA KRIŽAJ, KBV KIT IZOLA
3. MATEA JOSIPOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Seniori -79
3049
407
5
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
243
15
MARKO DŽIN (PLANET)
3050
386
9
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
85
12
SEBASTJAN LAZAR (KIT)
3052
243
13
MARKO DŽIN (PLANET)
85
11
SEBASTJAN LAZAR (KIT)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. SEBASTJAN LAZAR, KBV KIT IZOLA
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
LC - Seniori -74
4021
26
0
MATEO MATOŠ (IMPACT)
86
0
SEBASTJAN LAZAR (KIT)
113
PATRIK KRIZMANIĆ (ADRIAGM)
4023
86
3
SEBASTJAN LAZAR (KIT)
113
0
PATRIK KRIZMANIĆ (ADRIAGM)
Medalists
1. SEBASTJAN LAZAR, KBV KIT IZOLA
2. PATRIK KRIZMANIĆ, ADRIA GYM
3. MATEO MATOŠ, IMPACT
3. ----
LC - Seniorke -65
4025
87
3
KSENIJA BASENKO (KIT)
330
0
LEONA MIŠLJENOVIĆ (LOŠINJ)
Medalists
1. KSENIJA BASENKO, KBV KIT IZOLA
2. LEONA MIŠLJENOVIĆ, VIKTORIA
3. ----
3. ----