kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -24
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - StarijI kadetI -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Juniorke -65
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -47
KL - Juniorke -65
PF - Dječaci -24
1028
350
4
TEO KURELOVIC (MINOTAU)
233
12
LUKA GRABAR (PLANET)
255
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1030
233
7
LUKA GRABAR (PLANET)
255
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. TEO KURELOVIC, MINOTAUR
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-42
1057
4
1
PIER BELARDI (LAV-MED)
104
10
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1058
60
0
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
206
0
EMRAH BRKIČ (KOPER)
279
EDI BENČIĆ (ZELG)
1059
104
6
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
0
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1060
60
7
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
279
10
EDI BENČIĆ (ZELG)
1062
104
8
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
279
3
EDI BENČIĆ (ZELG)
Medalists
1. ILIAN SKACHKOV, teamRADULOV
2. EDI BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ, MINOTAUR
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
2039
156
0
LANA KURELOVIĆ (MINOTAU)
201
0
NEILA TATAR (KOPER)
40
DORA JACIN (BUZET)
2041
201
6
NEILA TATAR (KOPER)
40
0
DORA JACIN (BUZET)
Medalists
1. NEILA TATAR, KBK Koper
2. DORA JACIN, FIGHTER
3. LANA KURELOVIĆ, MINOTAUR
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1078
394
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
200
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1080
142
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
103
2
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
383
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1081
361
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
187
4
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
304
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1082
200
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1083
142
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
383
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1084
361
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
304
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1085
10
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1086
200
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
142
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1087
304
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1089
200
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
304
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -32
2049
217
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
283
5
LANA BENČIĆ (ZELG)
41
DORA JACIN (BUZET)
2050
133
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
305
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
370
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2051
217
12
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
41
2
DORA JACIN (BUZET)
2052
305
7
SARA BOBAN (MAWASHI)
370
0
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2054
217
10
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
305
17
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. DORA JACIN, FIGHTER
PF - StarijI kadetI -37
3001
353
2
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
11
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
363
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
3003
11
7
IVAN UDOVIĆ (LAV)
363
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
3002
297
0
LEON NOLA (MAWASHI)
170
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
137
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
3004
170
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
137
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
3011
127
0
TILEN REPINA (PTUJ)
21
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
359
MATEO SELAR (MINOTAU)
396
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
IVANO ČELIĆ (PLANET)
191
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
25
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3013
127
6
TILEN REPINA (PTUJ)
359
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
3012
396
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
0
IVANO ČELIĆ (PLANET)
3014
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
3015
25
0
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3016
127
2
TILEN REPINA (PTUJ)
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3017
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3020
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
191
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATEJ VRANEK, KBK Koper
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
PF - Starije kadetkinje -50
3026
349
9
DORA MATIJAŠIĆ (MINOTAU)
372
5
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
3027
245
8
MARTINA GRABAR (PLANET)
88
5
NINA KRIŽAJ (KIT)
3028
140
8
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
50
12
LARA RYTZ (BUZET)
293
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3029
349
0
DORA MATIJAŠIĆ (MINOTAU)
245
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
3030
50
12
LARA RYTZ (BUZET)
293
15
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
3032
245
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
293
3
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. DORA MATIJAŠIĆ, MINOTAUR
3. LARA RYTZ, FIGHTER
PF - Juniorke -65
3048
6
0
TEA BELARDI (LAV-MED)
134
6
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -37
4006
143
1
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
341
2
MIHAEL PERIŠ (GATA)
Medalists
1. MIHAEL PERIŠ, SVETI JURE, Gata
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
4008
138
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
336
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
310
ANTHONY KVESIĆ (KING)
4010
138
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
310
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. ----
KL - Juniorke -65
4046
354
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
80
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
Medalists
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----