kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici+32
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice -24
PF - Djevojčice -27
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Dječaci početnici+32
1014
275
0
MAX BABIN (PLANET)
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
1016
278
11
DINO TABAIN (ZELG)
188
2
BLAŽ KRAJNC (1994PDK)
1017
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
106
0
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1018
213
0
JAKOV INJIĆ (IVNCG)
184
6
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1019
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
193
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1020
345
9
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
178
11
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1021
36
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1022
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
278
6
DINO TABAIN (ZELG)
1023
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
184
0
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1024
240
11
MARIN VULETIĆ (PLANET)
178
3
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1025
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1026
278
0
DINO TABAIN (ZELG)
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
1027
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
107
0
IVO VASILEV (RADULOV)
1029
413
4
JAN HALAMBEK (VRSAR)
240
9
MARIN VULETIĆ (PLANET)
Medalists
1. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
2. JAN HALAMBEK, VRSAR
3. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. DINO TABAIN, TROJAN ISTRA
PF - Djevojčice početnice-32
2007
121
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
357
0
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
174
LILI SEŠLAR (1994PDK)
173
DANA SAMSA (KOPER)
196
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2009
121
5
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
174
0
LILI SEŠLAR (1994PDK)
2010
173
12
DANA SAMSA (KOPER)
196
2
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2012
121
2
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
173
1
DANA SAMSA (KOPER)
Medalists
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. DANA SAMSA, KBK Koper
3. LILI SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice -24
2016
420
4
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
167
9
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
63
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2018
167
11
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
1
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
2019
63
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
6
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2022
167
6
EVA HRIBAR (1994PDK)
160
1
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
PF - Djevojčice -27
2020
367
5
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
168
4
EVA HRIBAR (1994PDK)
2021
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
118
1
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
2023
367
3
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
PF - Ml. kadeti poč.-47
1066
314
3
RAUL LABINAC (KING)
176
2
VID KOVAČ (1994PDK)
1067
73
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
202
6
ERIK ŠUKLJAN (KOPER)
1069
314
2
RAUL LABINAC (KING)
202
10
ERIK ŠUKLJAN (KOPER)
Medalists
1. ERIK ŠUKLJAN, KBK Koper
2. RAUL LABINAC, KING
3. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. VID KOVAČ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF - Mlađi kadeti -32
1074
101
2
MIHAIL KIRCHEV (RADULOV)
391
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
185
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
414
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
1076
391
2
GABRIJEL LATIN (NINJA)
9
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1077
185
0
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
414
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
1079
9
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
185
0
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. NIKO SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
PF - Mlađi kadeti -37
1078
394
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
200
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1080
142
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
103
2
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
383
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1081
361
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
187
4
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
304
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1082
200
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1083
142
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
383
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1084
361
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
304
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1085
10
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1086
200
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
142
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1087
304
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1089
200
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
304
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -47
3002
297
0
LEON NOLA (MAWASHI)
170
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
137
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
3004
170
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
137
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
3005
298
0
LEON NOLA (MAWASHI)
172
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
222
ALEK KUŠAR (PLANET)
3008
172
4
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
222
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. LEON NOLA, MAWASHI
3. ----