kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Djevojčice početnice-22
PF - Djevojčice -24
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
PF - Djevojčice početnice-22
2001
342
6
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
62
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
2002
419
6
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
30
0
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
2004
342
7
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
419
0
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
PF - Djevojčice -24
2016
420
4
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
167
9
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
63
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2018
167
11
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
1
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
2019
63
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
6
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2022
167
6
EVA HRIBAR (1994PDK)
160
1
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
PF - Starije kadetkinje -55
3031
89
6
NINA KRIŽAJ (KIT)
294
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
108
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
3033
401
5
LEONA BARTOLIN (NINJA)
131
2
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
284
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
3034
89
16
NINA KRIŽAJ (KIT)
108
13
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
3035
401
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
284
0
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
3038
89
6
NINA KRIŽAJ (KIT)
401
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. NINA KRIŽAJ, KBV KIT IZOLA
3. MATEA JOSIPOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Starije kadetkinje -60
3036
58
6
DORA COTIĆ (BUZET)
261
13
SARAH BUDIČIN (PLANET)
3037
232
3
LARA PLIŠKO (PLANET)
147
6
ROKA PULJAK (TIGAR)
3039
261
2
SARAH BUDIČIN (PLANET)
147
12
ROKA PULJAK (TIGAR)
Medalists
1. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
2. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. LARA PLIŠKO, PLANET SPORT
3. DORA COTIĆ, FIGHTER
KL - Starije kadetkinje -65
4036
78
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
209
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
4037
360
0
PETRA ŠEPINSKI (OFC)
149
3
ROKA PULJAK (TIGAR)
4039
209
2
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
149
1
ROKA PULJAK (TIGAR)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. PETRA ŠEPINSKI, OFC
KL - Juniori -79
4041
162
0
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
219
3
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
4042
70
0
DOMINIK PERKOVIĆ (ZEUS)
429
3
ANDREJ GRUBJESIC (DINAMIT)
4044
219
0
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
429
0
ANDREJ GRUBJESIC (DINAMIT)
Medalists
1. ANDREJ GRUBJESIC, DYNAMITE
2. MATIJA LUKETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOMINIK PERKOVIĆ, ZEUS
3. SANDY MANDEKIĆ, DRAGA
KL - Juniori -84
4043
221
2
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
71
1
DENI KORACA (ZEUS)
Medalists
1. LUKA MORDUŠ, TIGAR, Karlovac
2. DENI KORACA, ZEUS
3. ----
3. ----