kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -27
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Juniorke -65
PF - Dječaci -27
1031
111
1
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
265
8
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1032
8
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
215
0
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1033
388
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
235
0
LUKA MARIĆ (PLANET)
1034
262
3
TIN PETRIĆ (PLANET)
211
10
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1035
265
3
VITO LAZARIĆ (PLANET)
215
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1036
388
4
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
211
9
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1038
215
9
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
211
2
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
PF - Ml. kadeti poč.-42
1057
4
1
PIER BELARDI (LAV-MED)
104
10
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1058
60
0
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
206
0
EMRAH BRKIČ (KOPER)
279
EDI BENČIĆ (ZELG)
1059
104
6
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
0
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1060
60
7
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
279
10
EDI BENČIĆ (ZELG)
1062
104
8
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
279
3
EDI BENČIĆ (ZELG)
Medalists
1. ILIAN SKACHKOV, teamRADULOV
2. EDI BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ, MINOTAUR
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
PF - Mlađi kadeti -37
1078
394
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
200
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1080
142
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
103
2
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
383
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1081
361
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
187
4
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
304
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1082
200
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1083
142
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
383
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1084
361
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
304
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1085
10
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1086
200
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
142
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1087
304
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1089
200
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
304
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -42
1088
302
13
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
7
6
PIER BELARDI (LAV-MED)
1090
286
3
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
253
2
NIKO NUJIĆ (PLANET)
1091
301
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
3
0
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
61
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
1092
302
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
286
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
1093
301
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
61
0
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
1096
302
5
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
301
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
3. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
PF - Starije kadetkinje -65
3040
169
13
ALIN BRDAR (KOPER)
5
3
TEA BELARDI (LAV-MED)
Medalists
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -65
3048
6
0
TEA BELARDI (LAV-MED)
134
6
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. ----
3. ----