kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-28
PF - Djevojčice -24
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
LC - Juniori -79
KL - Juniori -79
PF - Dječaci početnici-28
1004
97
0
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
236
0
LUKA MARIĆ (PLANET)
1006
234
6
LUKA GRABAR (PLANET)
164
0
ŠIMUN KRAMARIĆ (DRAGA)
1007
280
10
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
263
7
TIN PETRIĆ (PLANET)
264
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1008
97
10
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
234
8
LUKA GRABAR (PLANET)
1009
280
7
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
264
11
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1011
97
7
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
264
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
Medalists
1. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV
2. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. IGOR RADEŠIĆ, TROJAN ISTRA
PF - Djevojčice -24
2016
420
4
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
167
9
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
63
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2018
167
11
EVA HRIBAR (1994PDK)
31
1
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
2019
63
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
160
6
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2022
167
6
EVA HRIBAR (1994PDK)
160
1
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
2042
159
0
KARLA RELJA (DRAGA)
333
0
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
110
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
2043
218
0
MATIJA TIĆAK (DRAGA)
208
0
AJDA IVANČIČ (KOPER)
48
LARA RYTZ (BUZET)
2044
159
8
KARLA RELJA (DRAGA)
110
4
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
2045
208
6
AJDA IVANČIČ (KOPER)
48
11
LARA RYTZ (BUZET)
2047
159
15
KARLA RELJA (DRAGA)
48
13
LARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. KARLA RELJA, DRAGA
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. AJDA IVANČIČ, KBK Koper
LC - Juniori -79
4018
432
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
163
0
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. SANDY MANDEKIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -79
4041
162
0
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
219
3
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
4042
70
0
DOMINIK PERKOVIĆ (ZEUS)
429
3
ANDREJ GRUBJESIC (DINAMIT)
4044
219
0
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
429
0
ANDREJ GRUBJESIC (DINAMIT)
Medalists
1. ANDREJ GRUBJESIC, DYNAMITE
2. MATIJA LUKETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOMINIK PERKOVIĆ, ZEUS
3. SANDY MANDEKIĆ, DRAGA