kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -33
PF - Dječaci +36
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice -30
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Juniori -69
PF - Seniori -79
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori +89
LC - Seniori -79
KL - Stariji kadeti -57
PF - Dječaci -27
1031
111
1
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
265
8
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1032
8
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
215
0
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1033
388
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
235
0
LUKA MARIĆ (PLANET)
1034
262
3
TIN PETRIĆ (PLANET)
211
10
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1035
265
3
VITO LAZARIĆ (PLANET)
215
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1036
388
4
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
211
9
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1038
215
9
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
211
2
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
PF - Dječaci -33
1042
29
0
DAVID GREBLO (BUZET)
99
6
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
252
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
389
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
116
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1044
99
1
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
252
5
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1045
389
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
116
3
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1048
252
0
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
389
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
3. BORIS BLAGOEV, teamRADULOV
3. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV
PF - Dječaci +36
1050
400
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
337
0
TINO MIŠKULIN (KING)
1051
274
0
MAX BABIN (PLANET)
352
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1052
239
0
MARIN VULETIĆ (PLANET)
291
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1053
400
11
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
352
1
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1054
291
5
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
1
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1056
400
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
291
6
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT
PF - Djevojčice -27
2020
367
5
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
168
4
EVA HRIBAR (1994PDK)
2021
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
118
1
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
2023
367
3
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
377
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
PF - Djevojčice -30
2024
64
10
ERIN ARMAN (ZEUS)
17
11
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
2025
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
39
3
ANA NEMARNIK (BUZET)
2026
214
8
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
256
4
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
2027
378
4
DORA MATIĆ (JASTREB)
207
3
DANA SAMSA (KOPER)
2028
17
5
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2029
214
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
378
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
2032
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
214
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. DORA MATIĆ, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -37
1078
394
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
200
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1080
142
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
103
2
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
383
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1081
361
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
187
4
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
304
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1082
200
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1083
142
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
383
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1084
361
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
304
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1085
10
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1086
200
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
142
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1087
304
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1089
200
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
304
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -47
1094
381
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
398
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1095
303
8
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
347
9
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1097
381
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
347
2
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -42
2058
397
7
ELENA ČVEK (NINJA)
205
4
LANA NOHA (KBK MOS)
2059
385
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
125
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
2061
397
3
ELENA ČVEK (NINJA)
385
1
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ELENA ČVEK, NINJA
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. DORIS ŠULEK, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje +47
2066
343
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
49
1
LARA RYTZ (BUZET)
371
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2068
380
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
183
8
SOFIJA TEŽAK (KOPER)
334
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
2069
343
12
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
371
2
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2070
380
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
334
0
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
2071
343
18
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
380
8
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ELEN STARČEVIĆ, VIKTORIA
PF - Stariji kadeti -69
3011
127
0
TILEN REPINA (PTUJ)
21
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
359
MATEO SELAR (MINOTAU)
396
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
IVANO ČELIĆ (PLANET)
191
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
25
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3013
127
6
TILEN REPINA (PTUJ)
359
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
3012
396
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
0
IVANO ČELIĆ (PLANET)
3014
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
3015
25
0
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3016
127
2
TILEN REPINA (PTUJ)
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3017
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3020
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
191
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATEJ VRANEK, KBK Koper
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
PF - Stariji kadeti +69
3018
427
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
392
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3019
259
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
358
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
3023
392
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
259
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -42
3021
384
0
ANA MARETIĆ (JASTREB)
409
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3022
44
6
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
405
0
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
3024
384
6
ANA MARETIĆ (JASTREB)
44
5
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
Medalists
1. ANA MARETIĆ, JASTREB
2. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
PF - Juniori -69
3044
399
17
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
431
8
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
3049
407
5
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
243
15
MARKO DŽIN (PLANET)
3050
386
9
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
85
12
SEBASTJAN LAZAR (KIT)
3052
243
13
MARKO DŽIN (PLANET)
85
11
SEBASTJAN LAZAR (KIT)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. SEBASTJAN LAZAR, KBV KIT IZOLA
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
LC - Stariji kadeti +69
4015
393
2
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
364
1
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
3. ----
3. ----
LC - Juniori +89
4019
365
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
402
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
3. ----
3. ----
LC - Seniori -79
4024
433
0
PATRIK KRIZMANIĆ (ADRIAGM)
387
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. PATRIK KRIZMANIĆ, ADRIA GYM
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
4027
189
0
VITO PERIŠ (GATA)
83
0
DINO ANĐELKOVIĆ (OFC)
390
MATIJA HMELINA (JASTREB)
4030
189
1
VITO PERIŠ (GATA)
390
2
MATIJA HMELINA (JASTREB)
Medalists
1. MATIJA HMELINA, JASTREB
2. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. DINO ANĐELKOVIĆ, OFC
3. ----