kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -36
PF - Dječaci +36
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Juniori -74
PF - Dječaci -36
1046
312
1
AARON UKUŠIĆ (KING)
96
3
IVO VASILEV (RADULOV)
1047
37
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
94
7
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1049
96
4
IVO VASILEV (RADULOV)
94
5
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
Medalists
1. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
2. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. SIMON MIKOLAVČIĆ, FIGHTER
3. AARON UKUŠIĆ, KING
PF - Dječaci +36
1050
400
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
337
0
TINO MIŠKULIN (KING)
1051
274
0
MAX BABIN (PLANET)
352
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1052
239
0
MARIN VULETIĆ (PLANET)
291
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1053
400
11
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
352
1
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1054
291
5
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
1
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1056
400
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
291
6
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT
PF - Ml. kadeti poč.-47
1066
314
3
RAUL LABINAC (KING)
176
2
VID KOVAČ (1994PDK)
1067
73
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
202
6
ERIK ŠUKLJAN (KOPER)
1069
314
2
RAUL LABINAC (KING)
202
10
ERIK ŠUKLJAN (KOPER)
Medalists
1. ERIK ŠUKLJAN, KBK Koper
2. RAUL LABINAC, KING
3. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. VID KOVAČ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF - Ml. kadeti poč.+47
1070
340
6
EROLL GAŠI (LOŠINJ)
313
0
PATRIK ZOBEC (KING)
281
IVAN PETAR MILJKOVIĆ (ZELG)
1071
228
5
FABIAN SERGO (PLANET)
299
6
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
339
NINO MIŠKULIN (KING)
1072
340
4
EROLL GAŠI (LOŠINJ)
281
0
IVAN PETAR MILJKOVIĆ (ZELG)
1073
299
3
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
339
7
NINO MIŠKULIN (KING)
1075
340
2
EROLL GAŠI (LOŠINJ)
339
3
NINO MIŠKULIN (KING)
Medalists
1. NINO MIŠKULIN, KING
2. EROLL GAŠI, VIKTORIA
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. IVAN PETAR MILJKOVIĆ, TROJAN ISTRA
LC - Stariji kadeti -42
4007
335
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
311
0
FILIP ANDRIĆ (KING)
Medalists
1. FILIP ANDRIĆ, KING
2. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
4008
138
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
336
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
310
ANTHONY KVESIĆ (KING)
4010
138
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
310
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
4009
322
0
ALEX TERLEVIC (KING)
223
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. ALEX TERLEVIC, KING
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
4001
46
2
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
309
1
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
Medalists
1. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
2. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
4017
324
0
IVAN ČUMIGAŠ (KING)
325
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. IVAN ČUMIGAŠ, KING
3. ----
3. ----