kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice -30
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Juniorke -50
PF - Djevojčice početnice-32
2007
121
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
357
0
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
174
LILI SEŠLAR (1994PDK)
173
DANA SAMSA (KOPER)
196
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2009
121
5
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
174
0
LILI SEŠLAR (1994PDK)
2010
173
12
DANA SAMSA (KOPER)
196
2
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2012
121
2
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
173
1
DANA SAMSA (KOPER)
Medalists
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. DANA SAMSA, KBK Koper
3. LILI SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice -30
2024
64
10
ERIN ARMAN (ZEUS)
17
11
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
2025
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
39
3
ANA NEMARNIK (BUZET)
2026
214
8
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
256
4
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
2027
378
4
DORA MATIĆ (JASTREB)
207
3
DANA SAMSA (KOPER)
2028
17
5
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2029
214
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
378
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
2032
369
6
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
214
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. DORA MATIĆ, JASTREB
PF - Ml. kadeti poč.-42
1057
4
1
PIER BELARDI (LAV-MED)
104
10
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1058
60
0
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
206
0
EMRAH BRKIČ (KOPER)
279
EDI BENČIĆ (ZELG)
1059
104
6
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
154
0
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
1060
60
7
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
279
10
EDI BENČIĆ (ZELG)
1062
104
8
ILIAN SKACHKOV (RADULOV)
279
3
EDI BENČIĆ (ZELG)
Medalists
1. ILIAN SKACHKOV, teamRADULOV
2. EDI BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ, MINOTAUR
3. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
PF - Ml. kadeti poč.-47
1066
314
3
RAUL LABINAC (KING)
176
2
VID KOVAČ (1994PDK)
1067
73
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
202
6
ERIK ŠUKLJAN (KOPER)
1069
314
2
RAUL LABINAC (KING)
202
10
ERIK ŠUKLJAN (KOPER)
Medalists
1. ERIK ŠUKLJAN, KBK Koper
2. RAUL LABINAC, KING
3. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. VID KOVAČ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
2039
156
0
LANA KURELOVIĆ (MINOTAU)
201
0
NEILA TATAR (KOPER)
40
DORA JACIN (BUZET)
2041
201
6
NEILA TATAR (KOPER)
40
0
DORA JACIN (BUZET)
Medalists
1. NEILA TATAR, KBK Koper
2. DORA JACIN, FIGHTER
3. LANA KURELOVIĆ, MINOTAUR
3. ----
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
2042
159
0
KARLA RELJA (DRAGA)
333
0
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
110
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
2043
218
0
MATIJA TIĆAK (DRAGA)
208
0
AJDA IVANČIČ (KOPER)
48
LARA RYTZ (BUZET)
2044
159
8
KARLA RELJA (DRAGA)
110
4
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
2045
208
6
AJDA IVANČIČ (KOPER)
48
11
LARA RYTZ (BUZET)
2047
159
15
KARLA RELJA (DRAGA)
48
13
LARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. KARLA RELJA, DRAGA
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. AJDA IVANČIČ, KBK Koper
PF - Mlađi kadeti +47
1098
300
0
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
230
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1099
346
10
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
175
11
MARTIN BONACA (KOPER)
1100
165
8
IVAN KATIĆ (TGRSL)
229
6
FABIAN SERGO (PLANET)
271
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1101
230
10
IVANO ČELIĆ (PLANET)
175
2
MARTIN BONACA (KOPER)
1102
165
3
IVAN KATIĆ (TGRSL)
271
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1103
230
5
IVANO ČELIĆ (PLANET)
271
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. MARTIN BONACA, KBK Koper
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje +47
2066
343
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
49
1
LARA RYTZ (BUZET)
371
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2068
380
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
183
8
SOFIJA TEŽAK (KOPER)
334
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
2069
343
12
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
371
2
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2070
380
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
334
0
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
2071
343
18
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
380
8
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ELEN STARČEVIĆ, VIKTORIA
PF - Stariji kadeti -69
3011
127
0
TILEN REPINA (PTUJ)
21
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
359
MATEO SELAR (MINOTAU)
396
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
IVANO ČELIĆ (PLANET)
191
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
25
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3013
127
6
TILEN REPINA (PTUJ)
359
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
3012
396
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
0
IVANO ČELIĆ (PLANET)
3014
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
3015
25
0
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3016
127
2
TILEN REPINA (PTUJ)
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3017
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3020
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
191
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATEJ VRANEK, KBK Koper
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
PF - Starije kadetkinje -65
3040
169
13
ALIN BRDAR (KOPER)
5
3
TEA BELARDI (LAV-MED)
Medalists
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
3041
52
6
CHIARA RYTZ (BUZET)
171
16
ALIN BRDAR (KOPER)
Medalists
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -50
4020
47
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
177
0
RAISA ALIJAGIČ (KOPER)
248
MARTINA GRABAR (PLANET)
4022
177
3
RAISA ALIJAGIČ (KOPER)
248
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. RAISA ALIJAGIČ, KBK Koper
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. ----