kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-22
PF - Djevojčice -36
PF - Djevojčice +36
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Dječaci početnici-22
1001
75
0
ETIENNE RITOŠA (ZEUS)
422
0
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
254
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
74
LIAM RITOŠA (ZEUS)
315
RIKO LJUBIĆ (BTI)
1003
422
7
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
254
9
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1002
74
1
LIAM RITOŠA (ZEUS)
315
11
RIKO LJUBIĆ (BTI)
1005
254
14
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
315
4
RIKO LJUBIĆ (BTI)
Medalists
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. LIAM RITOŠA, ZEUS
PF - Djevojčice -36
2033
33
0
HELI ŠAVKO (BUZET)
308
0
SARA BOBAN (MAWASHI)
317
DONNA VRHOVEC (BTI)
2035
308
3
SARA BOBAN (MAWASHI)
317
0
DONNA VRHOVEC (BTI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER
3. ----
PF - Djevojčice +36
2036
35
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
158
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2038
158
1
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
269
2
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
2037
318
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
120
3
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
2040
269
6
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
318
8
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -47
2062
373
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
406
7
LANA NOHA (KBK MOS)
270
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
2063
320
7
LORENA ZEBA (BTI)
421
17
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
65
NIKA ARMAN (ZEUS)
2064
406
7
LANA NOHA (KBK MOS)
270
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
2065
421
12
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
65
5
NIKA ARMAN (ZEUS)
2067
270
0
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
421
0
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
2. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. NIKA ARMAN, ZEUS
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Starije kadetkinje -46
3025
374
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
321
3
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----