kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
ADRIA GYM
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV KIT IZOLA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PLANET SPORT
PTUJ
SVETI JURE, Gata
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici+32
PF - Djevojčice početnice-28
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Dječaci +36
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti +69
PF - Dječaci početnici+32
1014
275
0
MAX BABIN (PLANET)
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
1016
278
11
DINO TABAIN (ZELG)
188
2
BLAŽ KRAJNC (1994PDK)
1017
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
106
0
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1018
213
0
JAKOV INJIĆ (IVNCG)
184
6
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1019
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
193
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1020
345
9
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
178
11
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1021
36
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1022
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
278
6
DINO TABAIN (ZELG)
1023
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
184
0
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1024
240
11
MARIN VULETIĆ (PLANET)
178
3
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1025
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1026
278
0
DINO TABAIN (ZELG)
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
1027
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
107
0
IVO VASILEV (RADULOV)
1029
413
4
JAN HALAMBEK (VRSAR)
240
9
MARIN VULETIĆ (PLANET)
Medalists
1. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
2. JAN HALAMBEK, VRSAR
3. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. DINO TABAIN, TROJAN ISTRA
PF - Djevojčice početnice-28
2003
16
1
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
117
11
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
197
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
38
ANA NEMARNIK (BUZET)
344
RENATA HOŠKO (KUTINA)
2005
117
9
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
197
1
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
2006
38
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
344
7
RENATA HOŠKO (KUTINA)
2008
117
9
MARI BLAGOEVA (RADULOV)
344
3
RENATA HOŠKO (KUTINA)
Medalists
1. MARI BLAGOEVA, teamRADULOV
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
PF - Djevojčice početnice-32
2007
121
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
357
0
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
174
LILI SEŠLAR (1994PDK)
173
DANA SAMSA (KOPER)
196
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2009
121
5
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
174
0
LILI SEŠLAR (1994PDK)
2010
173
12
DANA SAMSA (KOPER)
196
2
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2012
121
2
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
173
1
DANA SAMSA (KOPER)
Medalists
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. DANA SAMSA, KBK Koper
3. LILI SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice početnice+32
2011
356
0
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
157
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
HELI ŠAVKO (BUZET)
2013
34
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2014
157
5
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
32
3
HELI ŠAVKO (BUZET)
2015
119
6
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
123
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
2017
157
2
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
119
5
DIMANA SHOPSKA (RADULOV)
Medalists
1. DIMANA SHOPSKA, teamRADULOV
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER
PF - Dječaci +36
1050
400
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
337
0
TINO MIŠKULIN (KING)
1051
274
0
MAX BABIN (PLANET)
352
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1052
239
0
MARIN VULETIĆ (PLANET)
291
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1053
400
11
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
352
1
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1054
291
5
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
1
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1056
400
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
291
6
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -37
1078
394
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
200
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1080
142
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
103
2
MARTIN GAVRILOV (RADULOV)
383
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1081
361
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
187
4
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
304
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1082
200
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
194
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1083
142
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
383
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1084
361
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
304
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1085
10
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1086
200
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
142
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1087
304
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
10
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1089
200
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
304
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti +47
1098
300
0
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
230
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1099
346
10
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
175
11
MARTIN BONACA (KOPER)
1100
165
8
IVAN KATIĆ (TGRSL)
229
6
FABIAN SERGO (PLANET)
271
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1101
230
10
IVANO ČELIĆ (PLANET)
175
2
MARTIN BONACA (KOPER)
1102
165
3
IVAN KATIĆ (TGRSL)
271
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1103
230
5
IVANO ČELIĆ (PLANET)
271
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. MARTIN BONACA, KBK Koper
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Stariji kadeti +69
3018
427
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
392
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3019
259
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
358
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
3023
392
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
259
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj