kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DRAGA
DUBRAVA
FIGHTER
FIGHTING GYM
FUTURA
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV SEVNICA
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
PLANET SPORT
PREDATOR
PTUJ
RUDAN
Taekwon-do Klub Gepard
VELEBIT
VRSAR
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-32
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -69
KL - Juniori -69
PF - Dječaci početnici-32
1019
211
2
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
307
10
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
1020
25
8
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
137
7
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
1022
307
6
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
25
7
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
2. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
3. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
2025
135
2
AURORA RIBIĆ (IVNCG)
27
1
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
2026
248
8
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
396
1
BERINA MIDZIC (BIHAC)
2027
415
0
LAURA IVANČIĆ (FUTURA)
31
6
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
120
NICOLE NEMET (BUZET)
2028
135
0
AURORA RIBIĆ (IVNCG)
248
0
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
2029
31
5
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
120
0
NICOLE NEMET (BUZET)
2032
248
7
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
31
3
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. ADRIANA BRAJKOVIĆ, KING
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. AURORA RIBIĆ, IVANIĆ GRAD
3. NICOLE NEMET, FIGHTER
PF - Mlađi kadeti +47
2055
6
10
IVAN TUKA (LAV)
404
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
139
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
5
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
74
MATEJ VRANEK (KOPER)
2057
67
6
MORIS TRBULIN (LAV)
406
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
263
TILEN REPINA (PTUJ)
229
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
385
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
2058
6
17
IVAN TUKA (LAV)
139
18
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
2059
5
1
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
74
5
MATEJ VRANEK (KOPER)
2060
67
5
MORIS TRBULIN (LAV)
263
7
TILEN REPINA (PTUJ)
2061
229
4
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
385
5
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
2062
139
6
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
74
4
MATEJ VRANEK (KOPER)
2063
263
3
TILEN REPINA (PTUJ)
385
1
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
2066
139
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
263
5
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
3. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. MATEJ VRANEK, KBK Koper
PF - Mlađe kadetkinje +47
2079
354
4
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
16
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
138
LINA RADMAN (IVNCG)
2080
136
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
68
4
ALIN BRDAR (KOPER)
28
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
2081
354
7
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
138
3
LINA RADMAN (IVNCG)
2082
136
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
28
6
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
2083
354
8
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
136
6
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Osvajači medalja
1. IVANA LJUBAN, MAWASHI
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LEJLA JAHJA, LAV, Medulin
PF - Stariji kadeti -52
3007
443
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
407
4
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
421
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
336
NIKOLA ŠOŠIĆ (MAWASHI)
400
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
3009
443
17
DANIEL BANKO (FUTURA)
421
9
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
3008
336
5
NIKOLA ŠOŠIĆ (MAWASHI)
400
7
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
3011
443
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
400
0
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
Osvajači medalja
1. DANIEL BANKO, FUTURA
2. EMIN ORASCANIN, "ZINO"
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
3. NIKOLA ŠOŠIĆ, MAWASHI
KL - Stariji kadeti -69
4054
419
3
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
142
0
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
328
DOMINIK KAJTAZI (MAWASHI)
329
LAZAR KAJTAZI (MAWASHI)
265
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
4056
419
3
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
328
0
DOMINIK KAJTAZI (MAWASHI)
4055
329
0
LAZAR KAJTAZI (MAWASHI)
265
3
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
4058
419
3
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
265
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
2. MILENKO POTPARA, RUDAN
3. DOMINIK KAJTAZI, MAWASHI
3. LAZAR KAJTAZI, MAWASHI
KL - Juniori -69
4013
210
1
GLENN ANIČIČ (KOPER)
141
2
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
4014
72
3
LUKA VRANEK (KOPER)
266
0
LORIS RITOŠA (KBRUDAN)
4016
141
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
72
3
LUKA VRANEK (KOPER)
Osvajači medalja
1. LUKA VRANEK, KBK Koper
2. MATEJ KOVAČEVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LORIS RITOŠA, RUDAN
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper