kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
FIGHTER
FUTURA
IVANIĆ GRAD
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Koper
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV SEVNICA
KING
KIT IZOLA
klub borecki sportivi valhala
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
RUDAN
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
Toro Umag
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VRSAR
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici+32
PF - Dječaci +32
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Seniori +94
PF - Učenici početnici+32
1016
474
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
164
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1018
191
3
FILIP JERKOVIĆ (MAWASHI)
418
9
TONI KMET (FUTURA)
1019
291
7
MARKO LUKŠIĆ (KBK MOS)
48
6
MARTIN BONACA (KOPER)
1020
195
2
ADAM MRKUŠIĆ (MAWASHI)
421
3
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
1021
58
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
137
1
PAOLO SLAVIĆ (BUZET)
1022
193
7
LEON NOLA (MAWASHI)
422
0
AMAR AVDIĆ (FUTURA)
1023
434
3
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
337
6
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG1)
1024
199
3
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
312
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1025
474
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
418
2
TONI KMET (FUTURA)
1026
291
1
MARKO LUKŠIĆ (KBK MOS)
421
11
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
1027
58
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
193
6
LEON NOLA (MAWASHI)
1028
337
4
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG1)
199
8
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
1029
474
5
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
421
6
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
1030
193
13
LEON NOLA (MAWASHI)
199
3
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
1032
421
2
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
193
9
LEON NOLA (MAWASHI)
Medalists
1. LEON NOLA, MAWASHI
2. IVANO ČELIĆ, FUTURA
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
3. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"