kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ATUS GRATKORN
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FIGHTER
FUTURA
HBD
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBV "Vitez" B.Krupa
KING
KUTINA
LAV, Pula
MALINSKA
MINOTAUR
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SK LEON
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
PF - Dječaci -28
1003
41
0
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
169
0
MATIAS BELUŠIĆ GONZALES (BUDOL)
253
ALEX MRGAN (MINOTAU)
228
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
291
FRAN BELUŠIĆ (BUZET)
274
AMAR ŠUKE (ZELG)
143
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
159
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
219
SANDI STENTA (PLANET)
1005
41
6
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
253
0
ALEX MRGAN (MINOTAU)
1006
228
0
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
291
0
FRAN BELUŠIĆ (BUZET)
1007
274
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
143
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1008
159
8
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
219
10
SANDI STENTA (PLANET)
1009
41
2
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
228
3
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
1010
143
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
219
0
SANDI STENTA (PLANET)
1012
228
2
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
143
5
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. BORNA NAČINOVIĆ, DRAGA
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. BORIS ALEKSOVSKI, KBK Koper
PF - Djevojčice -28
2003
330
1
EMILI HALAPIR (BTI)
189
11
KORINA HUZAK (ZG)
2004
157
15
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
296
11
AGATA PARO (BUZET)
2008
189
8
KORINA HUZAK (ZG)
157
1
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. KORINA HUZAK, ZAGREB
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. EMILI HALAPIR, BTI
3. AGATA PARO, FIGHTER
PF - Djevojčice -32
2006
326
0
MARINA EDELINSKI (POLAČA)
329
6
LEONARDA DEAK (BTI)
2007
331
1
MELANI HALAPIR (BTI)
290
4
LARA RYTZ (BUZET)
2011
329
6
LEONARDA DEAK (BTI)
290
0
LARA RYTZ (BUZET)
Osvajači medalja
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. MARINA EDELINSKI, POLAČA
3. MELANI HALAPIR, BTI
PF - Djevojčice +32
2009
295
0
DORA COTIĆ (BUZET)
172
6
ALIN BRDAR (KOPER)
2010
345
0
ENIA ŽUFIĆ (SUŠAK)
110
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2012
172
6
ALIN BRDAR (KOPER)
110
5
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ENIA ŽUFIĆ, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -37
3010
267
7
ISMAILJ ŠUKE (ZELG1)
116
9
DIEGO FERENAC (KING)
3012
336
6
NOA POČEKAL (BTI)
233
14
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
3013
294
5
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
340
4
TILEN REPINA (PTUJ)
3014
152
8
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
259
9
SVEN MRGAN (MINOTAU)
3015
183
5
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
32
3
LEON BERDEN (KOPER)
3016
128
6
MICHAL HAUSER (SK LEON)
226
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
3017
140
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
227
2
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
149
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3018
116
15
DIEGO FERENAC (KING)
233
7
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
3019
294
6
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
259
0
SVEN MRGAN (MINOTAU)
3020
183
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
128
5
MICHAL HAUSER (SK LEON)
3021
140
6
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
149
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3022
116
13
DIEGO FERENAC (KING)
294
8
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
3023
128
5
MICHAL HAUSER (SK LEON)
140
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3025
116
0
DIEGO FERENAC (KING)
128
7
MICHAL HAUSER (SK LEON)
Osvajači medalja
1. MICHAL HAUSER, SK LEON
2. DIEGO FERENAC, KING
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MIHAEL GLAVIĆ, FIGHTER
PF - Mlađe kadetkinje -37
1037
322
6
MARIJETA BURAZER (MALINSK)
188
8
LARA MEIĆ (ZG)
234
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
1039
342
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
178
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
224
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1040
321
9
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
86
8
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
42
NINA KRIŽAJ (KOPER)
1041
68
6
CVITA KALCINA (VELEBIT)
293
3
LORA PETOHLEB (BUZET)
197
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1042
188
0
LARA MEIĆ (ZG)
234
7
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
1043
342
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
224
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1044
321
4
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
42
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
1045
68
2
CVITA KALCINA (VELEBIT)
197
4
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1046
234
3
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
342
0
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1047
321
5
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
197
2
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1049
234
6
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
321
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIĆ, ATUS GRATKORN
2. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
3. STAŠA ŠTERN, PTUJ
3. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje +47
1057
123
7
EMINA HOTI (BURA)
91
10
NIKA VLAH (SUŠAK)
1059
242
6
CHIARA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
292
0
CHIARA RYTZ (BUZET)
1060
185
12
JELENA MIKULIĆ (POLAČA)
108
7
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
244
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
1061
91
5
NIKA VLAH (SUŠAK)
242
4
CHIARA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
1062
185
0
JELENA MIKULIĆ (POLAČA)
244
6
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
1063
91
9
NIKA VLAH (SUŠAK)
244
5
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. NIKA VLAH, SUŠAK
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. CHIARA FRANKOVIĆ, MINOTAUR
3. JELENA MIKULIĆ, POLAČA
PF - Stariji kadeti -42
2013
212
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
51
0
MORIS TRBULIN (LAV)
2014
56
3
LOREN DOMBA (LAV)
239
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2015
179
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
283
7
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
48
IVAN TUKA (LAV)
2016
212
1
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
239
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2017
179
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
48
0
IVAN TUKA (LAV)
2019
239
4
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
179
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
PF - Juniorke -55
2034
52
6
LEONARDA BANOVIĆ (LAV)
278
12
MATEA PETOHLEB (BUZET)
2035
15
4
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
105
5
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
2038
278
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
105
7
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. MATEA PETOHLEB, FIGHTER
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. LEONARDA BANOVIĆ, LAV, Pula
PF - Juniorke -60
2036
2
6
ANA ALABER (LAV)
285
0
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
2037
57
0
LARISA SAČIĆ (LAV)
302
6
KORINA ZUGAN (BUZET)
2041
2
13
ANA ALABER (LAV)
302
3
KORINA ZUGAN (BUZET)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. KORINA ZUGAN, FIGHTER
3. ELA MANDALENIĆ, FIGHTER
3. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
PF - Juniorke -65
2039
58
0
ELVIRA KADIĆ (LAV)
280
3
LUANA RITOŠA (FUTURA)
2040
1
11
TEIDE UŠIĆ (LAV)
287
2
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
2043
280
22
LUANA RITOŠA (FUTURA)
1
20
TEIDE UŠIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. LUANA RITOŠA, FUTURA
2. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
3. ELVIRA KADIĆ, LAV, Pula
3. MARTINA BUTARIĆ, FIGHTER
PF - Seniorke -55
2047
53
0
LEONARDA BANOVIĆ (LAV)
312
6
MATEA PETOHLEB (BUZET)
Osvajači medalja
1. MATEA PETOHLEB, FIGHTER
2. LEONARDA BANOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -60
2048
348
3
KORINA ZUGAN (BUZET)
317
0
LARISA SAČIĆ (LAV)
2049
349
1
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
3
11
ANA ALABER (LAV)
2051
348
2
KORINA ZUGAN (BUZET)
3
12
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. KORINA ZUGAN, FIGHTER
3. ELA MANDALENIĆ, FIGHTER
3. LARISA SAČIĆ, LAV, Pula
LC - Stariji kadeti -42
4001
134
0
VLADISLAV GROZICKY (SK LEON)
284
3
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. ALVIN GLAVIĆ, FIGHTER
2. VLADISLAV GROZICKY, SK LEON
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
4002
136
3
ZDENEK MAREL (SK LEON)
273
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG)
95
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
309
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
354
PATRIK LICUL (FUTURA)
4004
136
0
ZDENEK MAREL (SK LEON)
95
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
4003
309
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
354
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
4006
95
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
354
1
PATRIK LICUL (FUTURA)
Osvajači medalja
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. ZDENEK MAREL, SK LEON
3. ALVIN GLAVIĆ, FIGHTER
LC - Juniorke -55
4023
107
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
279
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
16
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
4026
107
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
16
1
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. MATEA PETOHLEB, FIGHTER
3. ----
LC - Juniorke -60
4024
315
3
MATEA PETOHLEB (BUZET)
286
0
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
4025
303
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
251
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
4027
315
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
251
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. MATEA PETOHLEB, FIGHTER
3. KORINA ZUGAN, FIGHTER
3. ELA MANDALENIĆ, FIGHTER
LC - Juniorke -65
4028
288
3
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
311
0
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTARIĆ, FIGHTER
2. ELA MANDALENIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -60
4030
313
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
109
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
Osvajači medalja
1. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
2. MATEA PETOHLEB, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -65
4031
347
0
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
356
3
KRISTINA PETKOVIĆ (HBD)
346
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
4034
356
0
KRISTINA PETKOVIĆ (HBD)
346
0
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. KRISTINA PETKOVIĆ, HBD
2. ELA MANDALENIĆ, FIGHTER
3. MARTINA BUTARIĆ, FIGHTER
3. ----