kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ATUS GRATKORN
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FIGHTER
FUTURA
HBD
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBV "Vitez" B.Krupa
KING
KUTINA
LAV, Pula
MALINSKA
MINOTAUR
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SK LEON
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Djevojčice -28
2003
330
1
EMILI HALAPIR (BTI)
189
11
KORINA HUZAK (ZG)
2004
157
15
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
296
11
AGATA PARO (BUZET)
2008
189
8
KORINA HUZAK (ZG)
157
1
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. KORINA HUZAK, ZAGREB
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. EMILI HALAPIR, BTI
3. AGATA PARO, FIGHTER
PF - Mlađi kadeti -32
3003
192
0
DORIAN HORVAT (ZG)
208
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
3005
11
6
LUKA HUŠAK (LAV)
154
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
3006
120
12
DIEGO ALDIN (BURA)
215
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
3007
102
13
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
148
3
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3008
208
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
11
4
LUKA HUŠAK (LAV)
3009
120
12
DIEGO ALDIN (BURA)
102
7
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
3011
208
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
120
8
DIEGO ALDIN (BURA)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. DIEGO ALDIN, BURA
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti -42
3024
145
0
MICHAL HAUSER (SK LEON)
121
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
211
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
3026
12
1
MORIS TRBULIN (LAV)
25
7
MATEJ VRANEK (KOPER)
114
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
3027
55
10
LOREN DOMBA (LAV)
133
2
VLADISLAV GROZICKY (SK LEON)
193
ŽAN HUZAK (ZG)
3028
5
7
IVAN TUKA (LAV)
338
8
ANEJ PIVEC (PTUJ)
142
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3029
121
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
211
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
3030
25
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
114
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
3031
55
8
LOREN DOMBA (LAV)
193
3
ŽAN HUZAK (ZG)
3032
338
2
ANEJ PIVEC (PTUJ)
142
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3033
121
9
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
114
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
3034
55
1
LOREN DOMBA (LAV)
142
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3036
121
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
142
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -37
1037
322
6
MARIJETA BURAZER (MALINSK)
188
8
LARA MEIĆ (ZG)
234
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
1039
342
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
178
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
224
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1040
321
9
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
86
8
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
42
NINA KRIŽAJ (KOPER)
1041
68
6
CVITA KALCINA (VELEBIT)
293
3
LORA PETOHLEB (BUZET)
197
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1042
188
0
LARA MEIĆ (ZG)
234
7
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
1043
342
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
224
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1044
321
4
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
42
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
1045
68
2
CVITA KALCINA (VELEBIT)
197
4
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1046
234
3
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
342
0
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1047
321
5
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
197
2
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1049
234
6
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
321
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIĆ, ATUS GRATKORN
2. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
3. STAŠA ŠTERN, PTUJ
3. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac