kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
LC - Juniori -74
PF - Dječaci -25
314
10
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
299
8
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
278
SANDI STENTA (PLANET)
338
0
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
383
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
76
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
314
7
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
278
4
SANDI STENTA (PLANET)
383
9
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
76
8
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
314
0
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
383
7
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BORIS ALEKSOVSKI, KBK Koper
3. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF - Dječaci -32
123
3
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
166
8
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
276
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
380
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
7
NENO KURTANJEK (MACE)
281
3
TEO SEGA SUMIĆ (PLANET)
214
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
DIEGO PROSEN (LAV)
166
7
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
3
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
3
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
380
4
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
6
NENO KURTANJEK (MACE)
214
0
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
5
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
13
DIEGO PROSEN (LAV)
166
1
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
2
NENO KURTANJEK (MACE)
26
9
DIEGO PROSEN (LAV)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
26
7
DIEGO PROSEN (LAV)
Osvajači medalja
1. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. NENO KURTANJEK, MAČE
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
PF - Djevojčice +32
288
0
ENIA ŽUFIĆ (SUŠAK)
148
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
268
LORA PETOHLEB (PLANET)
155
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
77
LINA RADMAN (IVNCG)
148
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
268
0
LORA PETOHLEB (PLANET)
155
7
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
77
2
LINA RADMAN (IVNCG)
148
11
LARA RADOČAJ (TGRSL)
155
10
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. IVANA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. LORA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -32
230
1
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
27
11
DIEGO PROSEN (LAV)
410
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
194
0
TONI HRELJA (BUDOL)
339
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
226
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
78
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
27
3
DIEGO PROSEN (LAV)
410
8
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
339
0
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
78
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
1
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
0
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
7
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
410
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
8
HORVÁTH MARK (KIRALY)
78
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
405
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
381
6
HORVÁTH MARK (KIRALY)
405
8
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DAVID BOČKAJ, PRIME
PF - Mlađe kadetkinje -37
63
5
SARA RUSTJA (IVNCG)
227
10
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
227
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
0
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
160
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
147
2
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
LC - Juniori -74
56
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
DORIAN MAUŠA (ZELG)
207
0
LUKAS BENJAMIN (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
0
DORIAN MAUŠA (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
365
1
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. DORIAN MAUŠA, TROJAN ISTRA
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI