kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniors (male) -84
PF - Juniors (female) -60
PF - Juniors (female) -65
PF - Seniors (female) -60
LC - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
PF - Juniors (male) -84
376
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
195
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
414
ROKO ŠARE (VELEBIT)
376
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
414
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -60
16
5
ANA ALABER (LAV)
98
2
KARMEN GALAC (VELEBIT)
19
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
108
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
16
6
ANA ALABER (LAV)
108
2
KATA ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
PF - Juniors (female) -65
37
6
TEIDE UŠIĆ (LAV)
283
0
MARTINA BUTARIĆ (PLANET)
99
KARMEN GALAC (VELEBIT)
37
9
TEIDE UŠIĆ (LAV)
99
8
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Medalists
1. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. MARTINA BUTARIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Seniors (female) -60
109
1
KATA ŠARE (VELEBIT)
18
0
ANA ALABER (LAV)
21
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
109
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
21
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. ----
3. ANA ALABER, LAV, Pula
3. ----
LC - Juniors (male) -74
56
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
DORIAN MAUŠA (ZELG)
207
0
LUKAS BENJAMIN (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
0
DORIAN MAUŠA (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
365
1
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. DORIAN MAUŠA, TROJAN ISTRA
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
KL - Juniors (male) -79
310
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
372
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
306
2
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
310
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
306
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD