kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -84
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Seniorke -60
LC - Juniori -74
KL - Juniori -79
PF - Juniori -84
376
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
195
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
414
ROKO ŠARE (VELEBIT)
376
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
414
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -60
16
5
ANA ALABER (LAV)
98
2
KARMEN GALAC (VELEBIT)
19
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
108
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
16
6
ANA ALABER (LAV)
108
2
KATA ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
PF - Juniorke -65
37
6
TEIDE UŠIĆ (LAV)
283
0
MARTINA BUTARIĆ (PLANET)
99
KARMEN GALAC (VELEBIT)
37
9
TEIDE UŠIĆ (LAV)
99
8
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. MARTINA BUTARIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Seniorke -60
109
1
KATA ŠARE (VELEBIT)
18
0
ANA ALABER (LAV)
21
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
109
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
21
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. ----
3. ANA ALABER, LAV, Pula
3. ----
LC - Juniori -74
56
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
DORIAN MAUŠA (ZELG)
207
0
LUKAS BENJAMIN (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
0
DORIAN MAUŠA (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
365
1
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. DORIAN MAUŠA, TROJAN ISTRA
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
KL - Juniori -79
310
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
372
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
306
2
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
310
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
306
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD