kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -57
PF - Dječaci -32
123
3
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
166
8
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
276
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
380
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
7
NENO KURTANJEK (MACE)
281
3
TEO SEGA SUMIĆ (PLANET)
214
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
DIEGO PROSEN (LAV)
166
7
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
3
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
3
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
380
4
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
6
NENO KURTANJEK (MACE)
214
0
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
5
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
13
DIEGO PROSEN (LAV)
166
1
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
2
NENO KURTANJEK (MACE)
26
9
DIEGO PROSEN (LAV)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
26
7
DIEGO PROSEN (LAV)
Osvajači medalja
1. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. NENO KURTANJEK, MAČE
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
PF - Mlađi kadeti -28
403
3
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
317
5
DIEGO ALDIN (BURA)
72
LUKA HUŠAK (LAV)
255
ALEK KUŠAR (PLANET)
167
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
317
4
DIEGO ALDIN (BURA)
72
7
LUKA HUŠAK (LAV)
255
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
167
11
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
72
7
LUKA HUŠAK (LAV)
167
8
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
Osvajači medalja
1. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
2. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. DIEGO ALDIN, BURA
PF - Mlađe kadetkinje -32
378
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
165
7
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
200
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
165
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
200
0
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
2. ----
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
225
10
BRIGITA BEDI (DRAGA)
149
6
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
162
7
ELA ZNAOR (MALINSK)
326
0
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
225
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
162
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
Osvajači medalja
1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Stariji kadeti -57
275
5
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
270
4
MARKO DŽIN (PLANET)
163
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
103
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
275
4
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
103
3
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
2. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
LC - Stariji kadeti -57
292
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
164
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI