kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Seniori -69
LC - Stariji kadeti -52
KL - Juniori -69
KL - Seniori -69
KL - Seniori -79
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniorke +70
PF - Dječaci -28
228
3
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
116
1
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
141
4
ANDI BEŠIĆ (ROVINJ)
265
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
0
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
346
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
337
0
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
384
10
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
7
LUKA HUŠAK (LAV)
115
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
142
1
ANDREA ČINIĆ (ROVINJ)
236
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
6
NENO KURTANJEK (MACE)
253
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
80
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
228
2
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
265
12
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
384
11
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
5
LUKA HUŠAK (LAV)
236
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
0
NENO KURTANJEK (MACE)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
265
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
384
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
0
LUKA HUŠAK (LAV)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
384
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Medalists
1. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -42
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
33
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
75
6
JAKOB KRČELJ (KOPER)
324
0
FELIX BAKŠA (KRŠAN)
416
10
MÁRK HAMMER (KIRALY)
409
2
ERIK KRSTIĆ (PRIME)
362
0
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
128
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
399
5
ERŐS PATRIK (KIRALY)
258
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
277
7
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
320
0
ANTONIO GRABOVIĆ (KRŠAN)
316
6
ARMEN HOTI (BURA)
322
0
LEONEL BATEL (KRŠAN)
363
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
75
0
JAKOB KRČELJ (KOPER)
416
7
MÁRK HAMMER (KIRALY)
362
4
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
399
4
ERŐS PATRIK (KIRALY)
277
0
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
316
0
ARMEN HOTI (BURA)
363
6
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
1
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
416
0
MÁRK HAMMER (KIRALY)
399
7
ERŐS PATRIK (KIRALY)
363
2
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
399
0
ERŐS PATRIK (KIRALY)
Medalists
1. ERŐS PATRIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. PATRIK LICUL, FUTURA
3. MÁRK HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Mlađi kadeti +47
199
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
361
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
143
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
237
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
323
0
IVAN NINO NEFAT (KRŠAN)
222
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
4
MARKO DŽIN (PLANET)
321
0
NINO MAUROVIĆ (KRŠAN)
221
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
4
0
JURE STIPANOVIĆ (KOPER)
212
0
GARIEL CETINA (ZELG1)
252
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
361
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
237
10
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
222
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
12
MARKO DŽIN (PLANET)
221
4
FILIP VUKAS (DRAGA)
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
237
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
9
MARKO DŽIN (PLANET)
252
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
181
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
11
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -37
63
5
SARA RUSTJA (IVNCG)
227
10
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
227
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
0
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
160
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
147
2
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
PF - Mlađe kadetkinje -47
225
10
BRIGITA BEDI (DRAGA)
149
6
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
162
7
ELA ZNAOR (MALINSK)
326
0
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
225
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
162
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Seniori -69
104
0
GREGOR RAZPOTNIK (1994PDK)
189
5
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
329
MARKO DOMJANIĆ (KRŠAN)
189
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
329
0
MARKO DOMJANIĆ (KRŠAN)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. MARKO DOMJANIĆ, PREDATOR
3. GREGOR RAZPOTNIK, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
291
3
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
327
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
131
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
291
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
131
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
131
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Medalists
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
KL - Juniori -69
328
2
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
297
1
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
305
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
328
0
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
Medalists
1. RUFAD ALAGIC, KBK "Sanica"
2. ERIK SLOKOVIĆ, PREDATOR
3. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ALEN STANIŠIĆ, TIGAR BROD
KL - Seniori -69
246
0
RENATO VOLKAR (MSOBOTA)
330
0
ROBERT PARIS (KRŠAN)
412
BURHAN AMETI (PRIME)
330
0
ROBERT PARIS (KRŠAN)
412
0
BURHAN AMETI (PRIME)
Medalists
1. ROBERT PARIS, PREDATOR
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
373
1
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
157
2
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
64
0
ADNAN CRNOLIC (SANICA)
331
3
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
157
0
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
331
3
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
Medalists
1. DRAGAN VIDAS, PREDATOR
2. PAULO ŠIMONOVIĆ, KING
3. ADNAN CRNOLIC, KBK "Sanica"
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
KL - Seniori -94
333
0
MATEJ PAMIĆ (KRŠAN)
245
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
332
SEBASTIJAN PAĆELAT (KRŠAN)
245
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
332
0
SEBASTIJAN PAĆELAT (KRŠAN)
Medalists
1. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
2. SEBASTIJAN PAĆELAT, PREDATOR
3. MATEJ PAMIĆ, PREDATOR
3. ----
KL - Seniori +94
240
0
MARKO MARKOVIĆ (KBK MOS)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
334
EDVIN BATEL (KRŠAN)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
334
0
EDVIN BATEL (KRŠAN)
Medalists
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. EDVIN BATEL, PREDATOR
3. MARKO MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
KL - Seniorke +70
336
0
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
0
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
Medalists
1. MAJA BRITVIĆ, TROJAN ISTRA
2. ALEŠA BAGARI, KBK Murska Sobota
3. INA MILOHANIĆ, PREDATOR
3. ----