kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -63
PF - Mlađi kadeti +47
199
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
361
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
143
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
237
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
323
0
IVAN NINO NEFAT (KRŠAN)
222
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
4
MARKO DŽIN (PLANET)
321
0
NINO MAUROVIĆ (KRŠAN)
221
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
4
0
JURE STIPANOVIĆ (KOPER)
212
0
GARIEL CETINA (ZELG1)
252
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
361
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
237
10
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
222
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
12
MARKO DŽIN (PLANET)
221
4
FILIP VUKAS (DRAGA)
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
237
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
9
MARKO DŽIN (PLANET)
252
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
181
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
11
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Stariji kadeti -63
187
0
LUKA LEO DOJMI (TKDKRLJ)
393
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
13
LUKA VRANEK (KOPER)
42
8
GLENN ANIČIČ (KOPER)
374
10
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
395
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
393
10
KORPADI TAMAS (KIRALY)
13
2
LUKA VRANEK (KOPER)
374
1
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
395
8
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
393
0
KORPADI TAMAS (KIRALY)
395
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
Medalists
1. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁRIÓ KULCSÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
LC - Stariji kadeti -63
213
3
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
375
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
175
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
370
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
GLENN ANIČIČ (KOPER)
213
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
175
2
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
175
1
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
2
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Medalists
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DORIAN PETROVIĆ, KVARNER
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN