kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniorke -65
LC - Stariji kadeti -42
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -69
PF - Dječaci -32
123
3
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
166
8
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
276
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
380
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
7
NENO KURTANJEK (MACE)
281
3
TEO SEGA SUMIĆ (PLANET)
214
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
DIEGO PROSEN (LAV)
166
7
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
3
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
3
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
380
4
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
6
NENO KURTANJEK (MACE)
214
0
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
5
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
13
DIEGO PROSEN (LAV)
166
1
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
2
NENO KURTANJEK (MACE)
26
9
DIEGO PROSEN (LAV)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
26
7
DIEGO PROSEN (LAV)
Medalists
1. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. NENO KURTANJEK, MAČE
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA