kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -47
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -47
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
182
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
204
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
2
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
139
1
ALEXEY BULGIN (ROVINJ)
308
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
204
1
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
0
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
308
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
308
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ŠUKE SALAHUDIN, TROJAN
LC - Juniori -69
96
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
190
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
419
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
96
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO JELIĆ, SUŠAK
2. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Juniori -74
56
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
DORIAN MAUŠA (ZELG)
207
0
LUKAS BENJAMIN (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
0
DORIAN MAUŠA (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
365
1
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. DORIAN MAUŠA, TROJAN ISTRA
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
KL - Seniorke +70
336
0
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
0
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
Osvajači medalja
1. MAJA BRITVIĆ, TROJAN ISTRA
2. ALEŠA BAGARI, KBK Murska Sobota
3. INA MILOHANIĆ, PREDATOR
3. ----