kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -74
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniorke -65
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
PF - Stariji kadeti +69
377
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
290
4
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----
PF - Juniori -74
364
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
154
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
168
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
264
0
ERVIN KARAMAN (PLANET)
2
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
354
PAOLO FRANKO (KVARNER)
45
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
168
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
2
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
354
0
PAOLO FRANKO (KVARNER)
45
0
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
2
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
45
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. BRANKO STANKOVIĆ, KBK Koper
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
218
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
1
0
ANDREJ PAROVEL (KOPER)
67
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
218
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
67
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. BRANKO STANKOVIĆ, KBK Koper
3. ANDREJ PAROVEL, KBK Koper
3. ----
LC - Seniorke -65
411
1
MARTINA PREMAK (PRIME)
312
2
IVONA BANDULA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVONA BANDULA, TIGAR, Karlovac
2. MARTINA PREMAK, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
298
0
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
47
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
114
0
LUKA PUPEK (ŠK)
135
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
0
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
135
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
135
2
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
3. LEO MATOŠEVIĆ, KING
KL - Juniori -79
310
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
372
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
306
2
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
310
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
306
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
KL - Juniori -89
311
0
RUDOLF RAVBAR (TIGAR)
293
3
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JOSIP BOIĆ, TIGAR BROD
2. RUDOLF RAVBAR, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----