kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Juniori -79
PF - Dječaci -28
228
3
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
116
1
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
141
4
ANDI BEŠIĆ (ROVINJ)
265
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
0
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
346
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
337
0
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
384
10
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
7
LUKA HUŠAK (LAV)
115
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
142
1
ANDREA ČINIĆ (ROVINJ)
236
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
6
NENO KURTANJEK (MACE)
253
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
80
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
228
2
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
265
12
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
384
11
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
5
LUKA HUŠAK (LAV)
236
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
0
NENO KURTANJEK (MACE)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
265
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
384
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
0
LUKA HUŠAK (LAV)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
384
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Medalists
1. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -32
230
1
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
27
11
DIEGO PROSEN (LAV)
410
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
194
0
TONI HRELJA (BUDOL)
339
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
226
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
78
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
27
3
DIEGO PROSEN (LAV)
410
8
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
339
0
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
78
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
1
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
0
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
7
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
410
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
8
HORVÁTH MARK (KIRALY)
78
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
405
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
381
6
HORVÁTH MARK (KIRALY)
405
8
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DAVID BOČKAJ, PRIME
PF - Mlađi kadeti +47
199
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
361
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
143
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
237
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
323
0
IVAN NINO NEFAT (KRŠAN)
222
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
4
MARKO DŽIN (PLANET)
321
0
NINO MAUROVIĆ (KRŠAN)
221
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
4
0
JURE STIPANOVIĆ (KOPER)
212
0
GARIEL CETINA (ZELG1)
252
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
361
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
237
10
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
222
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
12
MARKO DŽIN (PLANET)
221
4
FILIP VUKAS (DRAGA)
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
237
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
9
MARKO DŽIN (PLANET)
252
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
181
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
11
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -37
63
5
SARA RUSTJA (IVNCG)
227
10
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
227
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
0
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
160
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
147
2
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
PF - Mlađe kadetkinje -47
225
10
BRIGITA BEDI (DRAGA)
149
6
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
162
7
ELA ZNAOR (MALINSK)
326
0
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
225
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
162
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje +47
413
0
EMINA HOTI (BURA)
121
6
NINA JELIĆ (SUŠAK)
224
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
223
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
84
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
121
9
NINA JELIĆ (SUŠAK)
224
14
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
223
2
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
84
8
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
224
4
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
84
10
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
2. VERONIKA GRGINČIĆ, DRAGA
3. ANA MIŠKULIN, DRAGA
3. NINA JELIĆ, SUŠAK
LC - Juniori -79
196
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
229
0
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
216
2
DRAGAN BRNOS (ZELG1)
174
1
KARLO VRBAN (KVARNER)
229
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
216
0
DRAGAN BRNOS (ZELG1)
Medalists
1. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
2. DRAGAN BRNOS, TROJAN
3. ----
3. KARLO VRBAN, KVARNER