kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -57
PF - Mlađi kadeti -37
74
0
IVAN TUKA (LAV)
273
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
344
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
MORIS TRBULIN (LAV)
193
TONI HRELJA (BUDOL)
31
LOREN DOMBA (LAV)
401
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
273
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
1
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
193
0
TONI HRELJA (BUDOL)
31
0
LOREN DOMBA (LAV)
401
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
0
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
315
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
404
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
401
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
315
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
PF - Mlađi kadeti -42
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
33
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
75
6
JAKOB KRČELJ (KOPER)
324
0
FELIX BAKŠA (KRŠAN)
416
10
MÁRK HAMMER (KIRALY)
409
2
ERIK KRSTIĆ (PRIME)
362
0
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
128
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
399
5
ERŐS PATRIK (KIRALY)
258
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
277
7
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
320
0
ANTONIO GRABOVIĆ (KRŠAN)
316
6
ARMEN HOTI (BURA)
322
0
LEONEL BATEL (KRŠAN)
363
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
75
0
JAKOB KRČELJ (KOPER)
416
7
MÁRK HAMMER (KIRALY)
362
4
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
399
4
ERŐS PATRIK (KIRALY)
277
0
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
316
0
ARMEN HOTI (BURA)
363
6
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
1
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
416
0
MÁRK HAMMER (KIRALY)
399
7
ERŐS PATRIK (KIRALY)
363
2
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
399
0
ERŐS PATRIK (KIRALY)
Osvajači medalja
1. ERŐS PATRIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. PATRIK LICUL, FUTURA
3. MÁRK HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -57
275
5
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
270
4
MARKO DŽIN (PLANET)
163
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
103
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
275
4
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
103
3
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
2. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA