kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
LC - Stariji kadeti -63
KL - Juniori -63
PF - Dječaci -28
228
3
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
116
1
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
141
4
ANDI BEŠIĆ (ROVINJ)
265
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
0
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
346
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
337
0
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
384
10
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
7
LUKA HUŠAK (LAV)
115
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
142
1
ANDREA ČINIĆ (ROVINJ)
236
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
6
NENO KURTANJEK (MACE)
253
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
80
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
228
2
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
265
12
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
384
11
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
5
LUKA HUŠAK (LAV)
236
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
0
NENO KURTANJEK (MACE)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
265
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
384
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
0
LUKA HUŠAK (LAV)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
384
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT