kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Juniori -74
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Juniori -74
PF - Dječaci +32
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
202
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
301
1
JOSIP IVIĆ (TGRBROD)
206
9
MORIS TRBULIN (LAV)
191
6
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
272
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
5
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
279
0
IVANO TOMIŠIĆ (PLANET)
124
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
7
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
73
0
IVAN TUKA (LAV)
203
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
13
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
206
11
MORIS TRBULIN (LAV)
191
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
5
1
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
124
12
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
203
0
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
191
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
124
5
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
10
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
233
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
2. FILIP POPOVIĆ, FUTURA
3. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
33
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
75
6
JAKOB KRČELJ (KOPER)
324
0
FELIX BAKŠA (KRŠAN)
416
10
MÁRK HAMMER (KIRALY)
409
2
ERIK KRSTIĆ (PRIME)
362
0
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
128
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
399
5
ERŐS PATRIK (KIRALY)
258
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
277
7
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
320
0
ANTONIO GRABOVIĆ (KRŠAN)
316
6
ARMEN HOTI (BURA)
322
0
LEONEL BATEL (KRŠAN)
363
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
75
0
JAKOB KRČELJ (KOPER)
416
7
MÁRK HAMMER (KIRALY)
362
4
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
399
4
ERŐS PATRIK (KIRALY)
277
0
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
316
0
ARMEN HOTI (BURA)
363
6
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
1
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
416
0
MÁRK HAMMER (KIRALY)
399
7
ERŐS PATRIK (KIRALY)
363
2
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
399
0
ERŐS PATRIK (KIRALY)
Osvajači medalja
1. ERŐS PATRIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. PATRIK LICUL, FUTURA
3. MÁRK HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Mlađi kadeti +47
199
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
361
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
143
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
237
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
323
0
IVAN NINO NEFAT (KRŠAN)
222
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
4
MARKO DŽIN (PLANET)
321
0
NINO MAUROVIĆ (KRŠAN)
221
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
4
0
JURE STIPANOVIĆ (KOPER)
212
0
GARIEL CETINA (ZELG1)
252
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
361
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
237
10
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
222
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
12
MARKO DŽIN (PLANET)
221
4
FILIP VUKAS (DRAGA)
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
237
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
9
MARKO DŽIN (PLANET)
252
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
181
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
11
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Stariji kadeti -52
359
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
390
0
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
102
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
130
2
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
43
0
TILEN ROJC (KOPER)
391
0
VERES ROLAND (KIRALY)
107
ŽAN FERME (1994PDK)
390
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
102
2
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
391
6
VERES ROLAND (KIRALY)
107
0
ŽAN FERME (1994PDK)
390
0
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
391
0
VERES ROLAND (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. ŽAN FERME, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF - Juniori -74
364
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
154
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
34
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
260
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
343
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
341
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
3
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
257
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALVIN GLAVIĆ, PLANET SPORT
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. PATRIK LICUL, FUTURA
LC - Stariji kadeti -52
291
3
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
327
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
131
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
291
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
131
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
131
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Juniori -74
56
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
DORIAN MAUŠA (ZELG)
207
0
LUKAS BENJAMIN (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
0
DORIAN MAUŠA (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
365
1
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. DORIAN MAUŠA, TROJAN ISTRA
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI