kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -69
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Stariji kadeti -63
213
3
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
375
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
175
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
370
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
GLENN ANIČIČ (KOPER)
213
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
175
2
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
175
1
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
2
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DORIAN PETROVIĆ, KVARNER
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN
LC - Juniori -79
196
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
229
0
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
216
2
DRAGAN BRNOS (ZELG1)
174
1
KARLO VRBAN (KVARNER)
229
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
216
0
DRAGAN BRNOS (ZELG1)
Osvajači medalja
1. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
2. DRAGAN BRNOS, TROJAN
3. ----
3. KARLO VRBAN, KVARNER
LC - Juniorke -65
284
0
MARTINA BUTARIĆ (PLANET)
352
3
NATALI BROZOVIC (KVARNER)
Osvajači medalja
1. NATALI BROZOVIC, KVARNER
2. MARTINA BUTARIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
168
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
264
0
ERVIN KARAMAN (PLANET)
2
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
354
PAOLO FRANKO (KVARNER)
45
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
168
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
2
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
354
0
PAOLO FRANKO (KVARNER)
45
0
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
2
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
45
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. BRANKO STANKOVIĆ, KBK Koper
3. ----
3. ----
LC - Seniori -84
351
0
MARTIN SMOLIĆ (KVARNER)
244
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
368
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
244
0
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
368
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
3. MARTIN SMOLIĆ, KVARNER
3. ----
LC - Seniori -89
367
2
KARLO CIMERA (KVARNER)
242
1
DAVID ŽIBRAT (MSOBOTA)
180
IRFAN HALILAGIĆ (TKDKRLJ)
367
3
KARLO CIMERA (KVARNER)
180
0
IRFAN HALILAGIĆ (TKDKRLJ)
Osvajači medalja
1. KARLO CIMERA, KVARNER
2. IRFAN HALILAGIĆ, TKD Kraljevica
3. DAVID ŽIBRAT, KBK Murska Sobota
3. ----