kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -69
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
KL - Juniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -94
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -69
371
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
243
1
KEVIN VUČKO (MSOBOTA)
140
2
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
140
0
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. LUKA KOROTAJ, BUDOKAI
3. STJEPAN ŠARAC, TIGAR BROD
3. KEVIN VUČKO, KBK Murska Sobota
LC - Seniori -79
66
3
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
39
0
ANDREJ ŠKORO (LAV)
247
ŠTEFAN MAUČEC (MSOBOTA)
66
2
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
247
1
ŠTEFAN MAUČEC (MSOBOTA)
Osvajači medalja
1. TOMAŽ ZAJIČ, KBK Koper
2. ŠTEFAN MAUČEC, KBK Murska Sobota
3. ANDREJ ŠKORO, LAV, Pula
3. ----
LC - Seniori -84
351
0
MARTIN SMOLIĆ (KVARNER)
244
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
368
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
244
0
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
368
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
3. MARTIN SMOLIĆ, KVARNER
3. ----
LC - Seniori -89
367
2
KARLO CIMERA (KVARNER)
242
1
DAVID ŽIBRAT (MSOBOTA)
180
IRFAN HALILAGIĆ (TKDKRLJ)
367
3
KARLO CIMERA (KVARNER)
180
0
IRFAN HALILAGIĆ (TKDKRLJ)
Osvajači medalja
1. KARLO CIMERA, KVARNER
2. IRFAN HALILAGIĆ, TKD Kraljevica
3. DAVID ŽIBRAT, KBK Murska Sobota
3. ----
KL - Juniori -63
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
388
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
304
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
0
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
0
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
3
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. RIJAD HODŽIĆ, BUDOKAI
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. MARIN LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
KL - Seniori -69
246
0
RENATO VOLKAR (MSOBOTA)
330
0
ROBERT PARIS (KRŠAN)
412
BURHAN AMETI (PRIME)
330
0
ROBERT PARIS (KRŠAN)
412
0
BURHAN AMETI (PRIME)
Osvajači medalja
1. ROBERT PARIS, PREDATOR
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -94
333
0
MATEJ PAMIĆ (KRŠAN)
245
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
332
SEBASTIJAN PAĆELAT (KRŠAN)
245
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
332
0
SEBASTIJAN PAĆELAT (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
2. SEBASTIJAN PAĆELAT, PREDATOR
3. MATEJ PAMIĆ, PREDATOR
3. ----
KL - Seniorke +70
336
0
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
0
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
Osvajači medalja
1. MAJA BRITVIĆ, TROJAN ISTRA
2. ALEŠA BAGARI, KBK Murska Sobota
3. INA MILOHANIĆ, PREDATOR
3. ----