kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniorke -50
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -69
PF - Dječaci -22
300
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
88
0
LEONARDO FETIĆ (SUŠAK)
30
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
382
10
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
300
9
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
382
12
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. NIKOLÁSZ ROMÁN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. LEONARDO FETIĆ, SUŠAK
PF - Dječaci -28
228
3
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
116
1
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
141
4
ANDI BEŠIĆ (ROVINJ)
265
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
0
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
346
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
337
0
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
384
10
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
7
LUKA HUŠAK (LAV)
115
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
142
1
ANDREA ČINIĆ (ROVINJ)
236
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
6
NENO KURTANJEK (MACE)
253
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
80
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
228
2
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
265
12
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
384
11
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
5
LUKA HUŠAK (LAV)
236
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
0
NENO KURTANJEK (MACE)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
265
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
384
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
0
LUKA HUŠAK (LAV)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
384
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Djevojčice -25
92
0
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
158
6
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +32
288
0
ENIA ŽUFIĆ (SUŠAK)
148
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
268
LORA PETOHLEB (PLANET)
155
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
77
LINA RADMAN (IVNCG)
148
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
268
0
LORA PETOHLEB (PLANET)
155
7
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
77
2
LINA RADMAN (IVNCG)
148
11
LARA RADOČAJ (TGRSL)
155
10
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. IVANA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. LORA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -37
74
0
IVAN TUKA (LAV)
273
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
344
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
MORIS TRBULIN (LAV)
193
TONI HRELJA (BUDOL)
31
LOREN DOMBA (LAV)
401
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
273
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
1
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
193
0
TONI HRELJA (BUDOL)
31
0
LOREN DOMBA (LAV)
401
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
0
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
315
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
404
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
401
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
315
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
PF - Mlađi kadeti -47
69
6
JAN HUŠAK (LAV)
85
7
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
144
0
LEON GHIRA (ROVINJ)
287
6
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
408
0
ROKO BEAKOVIĆ (PRIME)
86
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
179
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
417
7
MÁRK HAMMER (KIRALY)
85
6
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
287
8
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
86
13
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
179
12
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
287
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
86
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -28
251
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
159
0
LEONARDA DEAK (BTI)
89
2
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
15
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
251
5
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
15
0
NINA KRIŽAJ (KOPER)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. NIKA BRNELIĆ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje +47
413
0
EMINA HOTI (BURA)
121
6
NINA JELIĆ (SUŠAK)
224
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
223
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
84
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
121
9
NINA JELIĆ (SUŠAK)
224
14
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
223
2
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
84
8
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
224
4
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
84
10
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
2. VERONIKA GRGINČIĆ, DRAGA
3. ANA MIŠKULIN, DRAGA
3. NINA JELIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -42
342
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
35
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
259
ANTONIO JURMAN (PLANET)
256
4
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
402
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
120
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
35
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
259
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
402
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
120
2
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
259
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
402
1
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARKO BIŠKIĆ, SUŠAK
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
PF - Starije kadetkinje -42
263
11
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
94
5
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
90
SARA PEŠUT (SUŠAK)
263
3
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
90
1
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. EMMA LINIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
418
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
397
2
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
117
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
152
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
82
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
418
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
117
0
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
152
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
82
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
418
1
LORENA POŽEGA (TGRSL)
82
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ANA-PAULINA MILARDOVIĆ, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -65
184
12
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
119
2
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
36
TEIDE UŠIĆ (LAV)
184
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
36
6
TEIDE UŠIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
3. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
356
0
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
40
7
TEIDE UŠIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
2. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -50
44
3
LEONARDA BANOVIĆ (LAV)
113
7
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. LEONARDA BANOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
34
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
260
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
343
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
341
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
3
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
257
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALVIN GLAVIĆ, PLANET SPORT
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. PATRIK LICUL, FUTURA
LC - Stariji kadeti -47
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
182
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
204
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
2
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
139
1
ALEXEY BULGIN (ROVINJ)
308
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
204
1
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
0
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
308
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
308
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ŠUKE SALAHUDIN, TROJAN
LC - Starije kadetkinje -42
289
2
SARA PEŠUT (SUŠAK)
282
1
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
83
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
267
0
KORINA ZUGAN (PLANET)
271
MATEA PETOHLEB (PLANET)
83
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
271
0
MATEA PETOHLEB (PLANET)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. MATEA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -69
96
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
190
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
419
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
96
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO JELIĆ, SUŠAK
2. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj