kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Juniori -63
LC - Stariji kadeti -42
LC - Juniori -63
KL - Juniori -63
PF - Dječaci -25
314
10
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
299
8
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
278
SANDI STENTA (PLANET)
338
0
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
383
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
76
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
314
7
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
278
4
SANDI STENTA (PLANET)
383
9
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
76
8
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
314
0
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
383
7
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BORIS ALEKSOVSKI, KBK Koper
3. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF - Dječaci -28
228
3
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
116
1
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
141
4
ANDI BEŠIĆ (ROVINJ)
265
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
0
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
346
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
337
0
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
384
10
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
7
LUKA HUŠAK (LAV)
115
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
142
1
ANDREA ČINIĆ (ROVINJ)
236
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
6
NENO KURTANJEK (MACE)
253
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
80
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
228
2
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
265
12
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
384
11
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
5
LUKA HUŠAK (LAV)
236
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
0
NENO KURTANJEK (MACE)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
265
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
384
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
0
LUKA HUŠAK (LAV)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
384
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -32
230
1
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
27
11
DIEGO PROSEN (LAV)
410
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
194
0
TONI HRELJA (BUDOL)
339
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
226
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
78
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
27
3
DIEGO PROSEN (LAV)
410
8
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
339
0
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
78
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
1
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
0
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
7
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
410
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
8
HORVÁTH MARK (KIRALY)
78
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
405
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
381
6
HORVÁTH MARK (KIRALY)
405
8
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DAVID BOČKAJ, PRIME
PF - Mlađi kadeti -37
74
0
IVAN TUKA (LAV)
273
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
344
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
MORIS TRBULIN (LAV)
193
TONI HRELJA (BUDOL)
31
LOREN DOMBA (LAV)
401
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
273
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
1
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
193
0
TONI HRELJA (BUDOL)
31
0
LOREN DOMBA (LAV)
401
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
0
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
315
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
404
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
401
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
315
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
PF - Stariji kadeti -42
342
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
35
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
259
ANTONIO JURMAN (PLANET)
256
4
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
402
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
120
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
35
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
259
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
402
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
120
2
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
259
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
402
1
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARKO BIŠKIĆ, SUŠAK
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -47
389
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
70
0
JAN HUŠAK (LAV)
349
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
389
0
NAGY ZALAN (KIRALY)
349
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ----
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. ----
PF - Juniori -63
392
0
VERES ROLAND (KIRALY)
347
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
396
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
197
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
394
KORPADI TAMAS (KIRALY)
347
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
396
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
197
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
394
0
KORPADI TAMAS (KIRALY)
396
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
394
0
KORPADI TAMAS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MÁRIÓ KULCSÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
34
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
260
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
343
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
341
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
3
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
257
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALVIN GLAVIĆ, PLANET SPORT
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. PATRIK LICUL, FUTURA
LC - Juniori -63
348
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
146
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
388
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
304
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
0
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
0
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
3
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. RIJAD HODŽIĆ, BUDOKAI
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. MARIN LOVRIĆ, TOMISLAV GYM