kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci +32
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
KL - Seniori -79
PF - Dječaci -22
300
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
88
0
LEONARDO FETIĆ (SUŠAK)
30
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
382
10
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
300
9
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
382
12
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. NIKOLÁSZ ROMÁN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. LEONARDO FETIĆ, SUŠAK
PF - Dječaci -25
314
10
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
299
8
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
278
SANDI STENTA (PLANET)
338
0
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
383
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
76
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
314
7
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
278
4
SANDI STENTA (PLANET)
383
9
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
76
8
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
314
0
BORIS ALEKSOVSKI (KOPER)
383
7
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BORIS ALEKSOVSKI, KBK Koper
3. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF - Dječaci +32
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
202
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
301
1
JOSIP IVIĆ (TGRBROD)
206
9
MORIS TRBULIN (LAV)
191
6
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
272
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
5
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
279
0
IVANO TOMIŠIĆ (PLANET)
124
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
7
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
73
0
IVAN TUKA (LAV)
203
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
13
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
206
11
MORIS TRBULIN (LAV)
191
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
5
1
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
124
12
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
203
0
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
191
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
124
5
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
10
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
233
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
2. FILIP POPOVIĆ, FUTURA
3. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
182
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
204
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
2
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
139
1
ALEXEY BULGIN (ROVINJ)
308
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
204
1
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
0
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
308
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
308
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ŠUKE SALAHUDIN, TROJAN
LC - Stariji kadeti -52
291
3
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
327
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
131
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
291
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
131
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
131
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -57
292
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
164
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti -63
213
3
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
375
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
175
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
370
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
GLENN ANIČIČ (KOPER)
213
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
175
2
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
175
1
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
2
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DORIAN PETROVIĆ, KVARNER
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN
LC - Stariji kadeti -69
371
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
243
1
KEVIN VUČKO (MSOBOTA)
140
2
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
140
0
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. LUKA KOROTAJ, BUDOKAI
3. STJEPAN ŠARAC, TIGAR BROD
3. KEVIN VUČKO, KBK Murska Sobota
KL - Juniori -57
137
3
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
302
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
388
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
304
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
0
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
0
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
3
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. RIJAD HODŽIĆ, BUDOKAI
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. MARIN LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
KL - Juniori -69
328
2
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
297
1
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
305
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
328
0
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
Osvajači medalja
1. RUFAD ALAGIC, KBK "Sanica"
2. ERIK SLOKOVIĆ, PREDATOR
3. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ALEN STANIŠIĆ, TIGAR BROD
KL - Juniori -74
298
0
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
47
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
114
0
LUKA PUPEK (ŠK)
135
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
0
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
135
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
135
2
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
3. LEO MATOŠEVIĆ, KING
KL - Juniori -79
310
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
372
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
306
2
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
310
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
306
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
KL - Juniori -89
311
0
RUDOLF RAVBAR (TIGAR)
293
3
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JOSIP BOIĆ, TIGAR BROD
2. RUDOLF RAVBAR, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
373
1
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
157
2
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
64
0
ADNAN CRNOLIC (SANICA)
331
3
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
157
0
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
331
3
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. DRAGAN VIDAS, PREDATOR
2. PAULO ŠIMONOVIĆ, KING
3. ADNAN CRNOLIC, KBK "Sanica"
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD