kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
PF - Djevojčice +32
288
0
ENIA ŽUFIĆ (SUŠAK)
148
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
268
LORA PETOHLEB (PLANET)
155
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
77
LINA RADMAN (IVNCG)
148
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
268
0
LORA PETOHLEB (PLANET)
155
7
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
77
2
LINA RADMAN (IVNCG)
148
11
LARA RADOČAJ (TGRSL)
155
10
IVANA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. IVANA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. LORA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -37
74
0
IVAN TUKA (LAV)
273
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
344
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
MORIS TRBULIN (LAV)
193
TONI HRELJA (BUDOL)
31
LOREN DOMBA (LAV)
401
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
273
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
1
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
193
0
TONI HRELJA (BUDOL)
31
0
LOREN DOMBA (LAV)
401
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
0
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
315
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
404
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
401
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
315
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
PF - Mlađe kadetkinje -37
63
5
SARA RUSTJA (IVNCG)
227
10
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
227
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
0
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
160
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
147
2
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
PF - Mlađe kadetkinje -47
225
10
BRIGITA BEDI (DRAGA)
149
6
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
162
7
ELA ZNAOR (MALINSK)
326
0
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
225
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
162
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
Osvajači medalja
1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -46
151
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
201
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
418
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
397
2
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
117
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
152
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
82
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
418
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
117
0
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
152
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
82
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
418
1
LORENA POŽEGA (TGRSL)
82
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ANA-PAULINA MILARDOVIĆ, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -55
266
5
KORINA ZUGAN (PLANET)
398
12
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
369
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
398
13
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
369
9
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -63
348
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
146
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
96
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
190
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
419
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
96
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO JELIĆ, SUŠAK
2. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj