kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -28
PF - Mlađi kadeti +47
LC - Seniori +94
KL - Seniori +94
PF - Dječaci -28
228
3
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
116
1
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
141
4
ANDI BEŠIĆ (ROVINJ)
265
8
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
0
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
346
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
337
0
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
384
10
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
7
LUKA HUŠAK (LAV)
115
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
142
1
ANDREA ČINIĆ (ROVINJ)
236
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
6
NENO KURTANJEK (MACE)
253
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
80
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
228
2
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
265
12
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
319
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
384
11
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
5
LUKA HUŠAK (LAV)
236
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
125
0
NENO KURTANJEK (MACE)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
265
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
384
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
71
0
LUKA HUŠAK (LAV)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
384
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
379
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -32
123
3
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
166
8
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
276
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
380
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
7
NENO KURTANJEK (MACE)
281
3
TEO SEGA SUMIĆ (PLANET)
214
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
DIEGO PROSEN (LAV)
166
7
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
234
3
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
217
3
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
380
4
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
6
NENO KURTANJEK (MACE)
214
0
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
60
5
MATEO RUSTJA (IVNCG)
26
13
DIEGO PROSEN (LAV)
166
1
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
126
2
NENO KURTANJEK (MACE)
26
9
DIEGO PROSEN (LAV)
380
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
26
7
DIEGO PROSEN (LAV)
Osvajači medalja
1. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. NENO KURTANJEK, MAČE
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
PF - Dječaci +32
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
202
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
301
1
JOSIP IVIĆ (TGRBROD)
206
9
MORIS TRBULIN (LAV)
191
6
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
272
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
5
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
279
0
IVANO TOMIŠIĆ (PLANET)
124
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
7
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
73
0
IVAN TUKA (LAV)
203
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
13
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
206
11
MORIS TRBULIN (LAV)
191
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
5
1
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
124
12
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
203
0
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
191
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
124
5
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
10
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
233
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
2. FILIP POPOVIĆ, FUTURA
3. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. ----
PF - Djevojčice -28
235
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
313
5
NINA KRIŽAJ (KOPER)
Osvajači medalja
1. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
2. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
199
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
361
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
143
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
237
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
323
0
IVAN NINO NEFAT (KRŠAN)
222
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
4
MARKO DŽIN (PLANET)
321
0
NINO MAUROVIĆ (KRŠAN)
221
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
4
0
JURE STIPANOVIĆ (KOPER)
212
0
GARIEL CETINA (ZELG1)
252
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
361
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
237
10
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
222
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
12
MARKO DŽIN (PLANET)
221
4
FILIP VUKAS (DRAGA)
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
237
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
9
MARKO DŽIN (PLANET)
252
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
181
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
11
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
LC - Seniori +94
132
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
231
0
AGAN IBRAHIMI (KOPER)
239
MARKO MARKOVIĆ (KBK MOS)
132
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
239
0
MARKO MARKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. MARKO MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
240
0
MARKO MARKOVIĆ (KBK MOS)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
334
EDVIN BATEL (KRŠAN)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
334
0
EDVIN BATEL (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. EDVIN BATEL, PREDATOR
3. MARKO MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----