kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Dječaci +32
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
202
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
301
1
JOSIP IVIĆ (TGRBROD)
206
9
MORIS TRBULIN (LAV)
191
6
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
272
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
5
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
279
0
IVANO TOMIŠIĆ (PLANET)
124
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
7
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
73
0
IVAN TUKA (LAV)
203
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
13
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
206
11
MORIS TRBULIN (LAV)
191
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
5
1
MATEJ VRANEK (KOPER)
357
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
124
12
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
203
0
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
191
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
124
5
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
233
10
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
366
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
233
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
2. FILIP POPOVIĆ, FUTURA
3. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
199
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
361
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
143
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
237
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
323
0
IVAN NINO NEFAT (KRŠAN)
222
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
4
MARKO DŽIN (PLANET)
321
0
NINO MAUROVIĆ (KRŠAN)
221
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
4
0
JURE STIPANOVIĆ (KOPER)
212
0
GARIEL CETINA (ZELG1)
252
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
361
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
237
10
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
222
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
12
MARKO DŽIN (PLANET)
221
4
FILIP VUKAS (DRAGA)
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
237
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
9
MARKO DŽIN (PLANET)
252
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
181
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
11
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -32
378
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
165
7
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
200
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
165
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
200
0
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
2. ----
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
151
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
201
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Juniori -63
392
0
VERES ROLAND (KIRALY)
347
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
396
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
197
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
394
KORPADI TAMAS (KIRALY)
347
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
396
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
197
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
394
0
KORPADI TAMAS (KIRALY)
396
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
394
0
KORPADI TAMAS (KIRALY)
Medalists
1. MÁRIÓ KULCSÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ----
3. ----
PF - Juniori -69
186
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
198
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
220
1
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
420
5
VERES ROLAND (KIRALY)
186
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
420
5
VERES ROLAND (KIRALY)
Medalists
1. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----