kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FUTURA
IVANIĆ GRAD
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK "Sanica"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MALINSKA
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
PRIME
RAPTOR
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniorke -55
PF - Mlađi kadeti -32
230
1
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
27
11
DIEGO PROSEN (LAV)
410
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
194
0
TONI HRELJA (BUDOL)
339
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
226
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
78
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
27
3
DIEGO PROSEN (LAV)
410
8
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
339
0
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
78
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
1
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
0
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
7
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
410
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
8
HORVÁTH MARK (KIRALY)
78
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
405
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
381
6
HORVÁTH MARK (KIRALY)
405
8
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DAVID BOČKAJ, PRIME
PF - Mlađi kadeti -37
74
0
IVAN TUKA (LAV)
273
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
344
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
MORIS TRBULIN (LAV)
193
TONI HRELJA (BUDOL)
31
LOREN DOMBA (LAV)
401
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
273
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
1
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
193
0
TONI HRELJA (BUDOL)
31
0
LOREN DOMBA (LAV)
401
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
0
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
315
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
404
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
401
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
315
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
LC - Stariji kadeti -57
292
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
164
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
LC - Juniorke -55
20
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
407
0
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAĆ)
17
ANA ALABER (LAV)
407
0
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAĆ)
17
3
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. ŠEJLA ORAŠČANIN, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----