kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
KL - Seniori -69
KL - Seniori -79
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -42
34
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
260
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
343
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
341
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
3
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
257
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
Medalists
1. ALVIN GLAVIĆ, PLANET SPORT
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. PATRIK LICUL, FUTURA
LC - Stariji kadeti -47
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
182
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
204
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
2
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
139
1
ALEXEY BULGIN (ROVINJ)
308
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
204
1
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
0
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
308
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
308
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ŠUKE SALAHUDIN, TROJAN
LC - Stariji kadeti -52
291
3
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
327
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
131
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
291
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
131
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
131
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Medalists
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -57
292
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
164
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti -63
213
3
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
375
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
175
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
370
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
GLENN ANIČIČ (KOPER)
213
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
175
2
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
175
1
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
2
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Medalists
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DORIAN PETROVIĆ, KVARNER
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN
LC - Stariji kadeti -69
371
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
243
1
KEVIN VUČKO (MSOBOTA)
140
2
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
140
0
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. LUKA KOROTAJ, BUDOKAI
3. STJEPAN ŠARAC, TIGAR BROD
3. KEVIN VUČKO, KBK Murska Sobota
LC - Starije kadetkinje -42
289
2
SARA PEŠUT (SUŠAK)
282
1
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
83
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
267
0
KORINA ZUGAN (PLANET)
271
MATEA PETOHLEB (PLANET)
83
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
271
0
MATEA PETOHLEB (PLANET)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. MATEA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
185
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
286
0
ELA MANDALENIĆ (PLANET)
262
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
185
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
262
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ----
3. ELA MANDALENIĆ, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -63
348
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
146
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
96
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
190
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
419
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
96
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
209
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
Medalists
1. MARKO JELIĆ, SUŠAK
2. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Juniori -74
56
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
DORIAN MAUŠA (ZELG)
207
0
LUKAS BENJAMIN (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
210
0
DORIAN MAUŠA (ZELG)
365
3
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
134
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
100
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
365
1
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. DORIAN MAUŠA, TROJAN ISTRA
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
LC - Juniori -79
196
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
229
0
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
216
2
DRAGAN BRNOS (ZELG1)
174
1
KARLO VRBAN (KVARNER)
229
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
216
0
DRAGAN BRNOS (ZELG1)
Medalists
1. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
2. DRAGAN BRNOS, TROJAN
3. ----
3. KARLO VRBAN, KVARNER
LC - Juniorke -55
20
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
407
0
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAĆ)
17
ANA ALABER (LAV)
407
0
ŠEJLA ORAŠČANIN (BIHAĆ)
17
3
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. ŠEJLA ORAŠČANIN, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
284
0
MARTINA BUTARIĆ (PLANET)
352
3
NATALI BROZOVIC (KVARNER)
Medalists
1. NATALI BROZOVIC, KVARNER
2. MARTINA BUTARIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
168
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
264
0
ERVIN KARAMAN (PLANET)
2
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
354
PAOLO FRANKO (KVARNER)
45
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
168
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
2
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
354
0
PAOLO FRANKO (KVARNER)
45
0
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
2
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
45
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. BRANKO STANKOVIĆ, KBK Koper
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
218
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
1
0
ANDREJ PAROVEL (KOPER)
67
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
218
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
67
0
BRANKO STANKOVIĆ (KOPER)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. BRANKO STANKOVIĆ, KBK Koper
3. ANDREJ PAROVEL, KBK Koper
3. ----
LC - Seniori -79
66
3
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
39
0
ANDREJ ŠKORO (LAV)
247
ŠTEFAN MAUČEC (MSOBOTA)
66
2
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
247
1
ŠTEFAN MAUČEC (MSOBOTA)
Medalists
1. TOMAŽ ZAJIČ, KBK Koper
2. ŠTEFAN MAUČEC, KBK Murska Sobota
3. ANDREJ ŠKORO, LAV, Pula
3. ----
LC - Seniori -84
351
0
MARTIN SMOLIĆ (KVARNER)
244
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
368
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
244
0
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
368
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
3. MARTIN SMOLIĆ, KVARNER
3. ----
LC - Seniori -89
367
2
KARLO CIMERA (KVARNER)
242
1
DAVID ŽIBRAT (MSOBOTA)
180
IRFAN HALILAGIĆ (TKDKRLJ)
367
3
KARLO CIMERA (KVARNER)
180
0
IRFAN HALILAGIĆ (TKDKRLJ)
Medalists
1. KARLO CIMERA, KVARNER
2. IRFAN HALILAGIĆ, TKD Kraljevica
3. DAVID ŽIBRAT, KBK Murska Sobota
3. ----
LC - Seniori +94
132
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
231
0
AGAN IBRAHIMI (KOPER)
239
MARKO MARKOVIĆ (KBK MOS)
132
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
239
0
MARKO MARKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. MARKO MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -65
411
1
MARTINA PREMAK (PRIME)
312
2
IVONA BANDULA (TIGAR)
Medalists
1. IVONA BANDULA, TIGAR, Karlovac
2. MARTINA PREMAK, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
137
3
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
302
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
388
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
304
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
0
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
0
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
3
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. RIJAD HODŽIĆ, BUDOKAI
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. MARIN LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
KL - Juniori -69
328
2
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
297
1
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
305
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
328
0
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
Medalists
1. RUFAD ALAGIC, KBK "Sanica"
2. ERIK SLOKOVIĆ, PREDATOR
3. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ALEN STANIŠIĆ, TIGAR BROD
KL - Juniori -74
298
0
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
47
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
114
0
LUKA PUPEK (ŠK)
135
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
0
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
135
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
135
2
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Medalists
1. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
3. LEO MATOŠEVIĆ, KING
KL - Juniori -79
310
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
372
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
306
2
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
310
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
306
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
KL - Juniori -89
311
0
RUDOLF RAVBAR (TIGAR)
293
3
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JOSIP BOIĆ, TIGAR BROD
2. RUDOLF RAVBAR, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
246
0
RENATO VOLKAR (MSOBOTA)
330
0
ROBERT PARIS (KRŠAN)
412
BURHAN AMETI (PRIME)
330
0
ROBERT PARIS (KRŠAN)
412
0
BURHAN AMETI (PRIME)
Medalists
1. ROBERT PARIS, PREDATOR
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
373
1
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
157
2
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
64
0
ADNAN CRNOLIC (SANICA)
331
3
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
157
0
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
331
3
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
Medalists
1. DRAGAN VIDAS, PREDATOR
2. PAULO ŠIMONOVIĆ, KING
3. ADNAN CRNOLIC, KBK "Sanica"
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
KL - Seniori -94
333
0
MATEJ PAMIĆ (KRŠAN)
245
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
332
SEBASTIJAN PAĆELAT (KRŠAN)
245
3
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
332
0
SEBASTIJAN PAĆELAT (KRŠAN)
Medalists
1. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
2. SEBASTIJAN PAĆELAT, PREDATOR
3. MATEJ PAMIĆ, PREDATOR
3. ----
KL - Seniori +94
240
0
MARKO MARKOVIĆ (KBK MOS)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
334
EDVIN BATEL (KRŠAN)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
334
0
EDVIN BATEL (KRŠAN)
Medalists
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. EDVIN BATEL, PREDATOR
3. MARKO MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
KL - Seniorke +70
336
0
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
355
3
MAJA BRITVIĆ (ZELG)
241
0
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
Medalists
1. MAJA BRITVIĆ, TROJAN ISTRA
2. ALEŠA BAGARI, KBK Murska Sobota
3. INA MILOHANIĆ, PREDATOR
3. ----