kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -37
74
0
IVAN TUKA (LAV)
273
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
344
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
MORIS TRBULIN (LAV)
193
TONI HRELJA (BUDOL)
31
LOREN DOMBA (LAV)
401
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
273
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
1
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
193
0
TONI HRELJA (BUDOL)
31
0
LOREN DOMBA (LAV)
401
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
0
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
315
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
404
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
401
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
315
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA