kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Slunj Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK BATAJNICA
KBK Kula
KBS Pokoj
KBV Kurto
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Radgonski kickboxing
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (female) -55
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (female) -50
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (female) -55
PF - Younger cadets (male) +47
2075
225
4
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
209
8
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
200
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
59
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
264
IVANO ČELIĆ (PLANET)
2076
161
2
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
178
7
NEDIM MALKOC (KURTO)
229
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
106
IVAN KATIĆ (TGRSL)
350
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
2077
209
8
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
200
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
2078
59
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
264
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
2079
178
11
NEDIM MALKOC (KURTO)
229
9
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
2080
106
4
IVAN KATIĆ (TGRSL)
350
5
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
2081
209
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
264
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
2082
178
11
NEDIM MALKOC (KURTO)
350
9
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
2083
264
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
178
0
NEDIM MALKOC (KURTO)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
PF - Older cadets (male) -57
3041
83
7
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
299
1
MATIJA HMELINA (JASTREB)
3042
269
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
180
0
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
3043
265
13
LUKA PLANINAC (PLANET)
173
5
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
262
ALEK KUŠAR (PLANET)
3044
83
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
269
6
MICHAEL STENTA (PLANET)
3045
265
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
262
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
3048
269
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
262
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
PF - Older cadets (female) -55
3066
363
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
386
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
3067
267
9
MARTINA GRABAR (PLANET)
312
7
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
3068
20
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
183
8
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
355
LEONA BARTOLIN (NINJA)
3069
386
13
LANA BOGDAN (LOTUS)
267
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
3070
183
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
355
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
3073
267
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
183
9
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LANA BOGDAN, LOTUS
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Juniors (male) -57
3078
370
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
371
8
LUKA PLANINAC (PLANET)
3079
372
6
MICHAEL STENTA (PLANET)
273
0
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
3081
371
4
LUKA PLANINAC (PLANET)
372
8
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Juniors (female) -50
3082
405
8
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
271
11
SARA KUTIĆ (PLANET)
Medalists
1. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
1002
270
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
85
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
266
LUKA PLANINAC (PLANET)
263
ALEK KUŠAR (PLANET)
378
PATRIK BERGER (ZG)
1004
270
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
266
2
LUKA PLANINAC (PLANET)
1003
263
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
378
0
PATRIK BERGER (ZG)
1006
266
1
LUKA PLANINAC (PLANET)
263
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
LC - Older cadets (female) -55
1014
268
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
357
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
21
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1016
357
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
21
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ----